M jak miłość. Kinga nadal będzie kryła zdradę Andrzeja przed Magdą w nowym sezonie! To będzie koniec ich przyjaźni? - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Kinga nadal będzie kryła zdradę Andrzeja przed Magdą w nowym sezonie! To będzie koniec ich przyjaźni? - WIDEO

M jak miłość. Kinga nadal będzie kryła zdradę Andrzeja przed Magdą w nowym sezonie! To będzie koniec ich przyjaźni? - WIDEO

2022-05-31 15:40

Zazwyczaj dobra i troskliwa Kinga (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość" tym razem się nie popisze. Zduńska ukrywa przed najlepszą przyjaciółką prawdę o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). Magda (Anna Mucha) nie ma pojęcia o seksie męża z Julią Malicką (Marta Chodorowska). Wszyscy przyjaciele borykają się z myślą, czy powinni informować Budzyńską o oszustwie prawnika, ale żadne z nich nie chce wziąć tej odpowiedzialności na siebie. W nadchodzącym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 Kinga nadal nie przyzna się Magdzie, że wie o jego kłamstwie. To początek końca wieloletniej przyjaźni.

Kinga z "M jak miłość" ukryje przed Magdą zdradę, a potem gorzko tego pożałuje 

Wiadomo już, że Magda dowie się o zdradzie Andrzeja dopiero w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022. Malicka nie przekaże jej prawdy o byciu kochanką jej męża i zajściu z nim w ciążę! Budzyńska będzie żyła w nieświadomości i nie spodziewa się, że aż tyle osób ją kłamie. Najgorsza jest jednak postawa Kingi, która sama podświadomie czuje, że zawodzi jako przyjaciółka. 

- Sytuacja z Magdą jest straszna, nie życzę nikomu, żeby się w niej znalazł, bo ukrywanie takiej tajemnicy przed najlepszą przyjaciółką, to jest chyba najgorsze co się może wydarzyć. To jest tak zwane "białe kłamstwo". Kinga przecież nie kłamie wprost. Nie mówi "nie, nie, to nieprawda", po prostu nie mówi, mając nadzieję, że relacja Budzyńskiego się wyklaruje, wyprostuje, że miłość zwycięży - mówi Katarzyna Cichopek w "Kulisach M jak miłość'. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1666. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2022 ujawniona! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

Zduńską w "M jak miłość" po wakacjach 2022 zaczną targać wyrzuty sumienia i nawet Piotrkowi (Marcin Mroczek) zwierzy się, że nie powinna kłamać przyjaciółki. - Przecież jak Magda dowie się, że ja o wszystkim wiedziałam, to oznacza koniec naszej przyjaźni... - wyzna mężowi, ale większość panów w towarzystwie Magdy uzna, że nie powinna wiedzieć o zdradzie. Szczególnie Kamil (Marcin Bosak) będzie podtrzymywał tę wersję. 

- Ta zdrada jest podwójna albo wyjątkowo dotkliwa. Cios spadnie na Magdę z absolutnie niespodziewanej strony - przyznaje Anna Mucha w "Kulisach M jak miłość' i można się domyślić, że zdrada Andrzeja to jedno, ale zdrada przyjaciół to już zupełnie co innego.

Przeczytaj: Powrót Mateusza do M jak miłość potwierdzony! Po wakacjach młody Mostowiak wróci do Grabiny i niewiernej Lilki - ZDJĘCIA

Nadchodzący sezon "M jak miłość" to prawdziwy zwrot akcji w życiu Budzyńskich. Przez chwilę będzie jeszcze dobrze, a oni poszukają nowego miejsca dla kancelarii. Pojadą do siedliska z Anitą (Melania Grzesiewicz) i Kamilem, gdzie Magda spostrzeże tajemniczy prezent od Malickiej dla jej męża. Pisaliśmy o tym TUTAJ.  W nowych odcinkach "M jak miłość' po wakacjach 2022 Magda dowie się prawdy o zdradzie Andrzeja, ale nie od Kingi lub pozostałych przyjaciół. Zrobi się niezłe zamieszanie i tylko Paweł (Rafał Mroczek) będzie się starał pocieszać Magdę. 

M jak miłość. Tak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Julia straci dziecko Budzyńskiego w nowym sezonie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze