M jak miłość, odcinek 1666. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2022 ujawniona! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1666. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2022 ujawniona! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

M jak miłość, odcinek 1666. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2022 ujawniona! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

2022-05-31 21:37

"M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wróci dopiero we wrześniu, a na 1666 odcinek "M jak miłość" trzeba będzie długo czekać. Emisja nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2022 zacznie się w pierwszym tygodniu września! Data premiery 1666 odcinka "M jak miłość" nie jest już żadną tajemnicą, ale oznacza tylko jedno - widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość. Bo nawet w internecie na VOD nie będzie 1666 odcinka "M jak miłość" zbyt szybko. Kiedy pojawią się nowe odcinki po przerwie wakacyjnej?

Kiedy 1666 odcinek "M jak miłość" w TVP2 i na VOD? Kiedy premiera nowego sezonu po wakacjach 2022?

Koniec "M jak miłość" w tym sezonie w 1665 odcinku oznacza, że przed trzy miesiące widzowie nie zobaczą dalszych losów rodziny Mostowiaków, Budzyńskich i Zduńskich oraz innych bohaterów serialu. Finał "M jak miłość" przed wakacjami już we wtorek, 31.05.2022, a potem bardzo długa przerwa! Jak co roku kiedy "M jak miłość" kończy się w emocjonującym momencie, pozostawiając wiele wątków niewyjaśnionych i wiele pytań bez odpowiedzi. Tak też będzie w ostatnim 1665 odcinku "M jak miłość", w którym oprócz wątku dziecka Franki (Dominika Kachlik) oddanego do adopcji, choroby żony Pawła (Rafał Mroczek) i jej tajemnic z przeszłości na pierwszy plan wysunie się Magda (Anna Mucha), która będzie blisko odkrycia prawdy o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) z Julią (Marta Chodorowska).

Nie przegap: M jak miłość. Tak Magda w nowym sezonie dowie się o zdradzie Andrzeja. Cios spadnie na nią w siedlisku kiedy zobaczy prezent Julii dla Budzyńskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

Co będzie dalej? Tego dowiemy się kiedy nastąpi emisja 1666 odcinka "M jak miłość" w TVP2 lub kiedy nowy sezon po wakacjach 2021 wystartuje przed premierą na VOD.tvp.pl! Niestety nie wcześniej niż we wrześniu, a data premiery już została ujawniona. "M jak miłość" ruszy po przerwie od poniedziałku, 5.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2. Tydzień wcześniej premierowy odcinek będzie można zapewne obejrzeć online, ale nie za darmo na VOD.tvp.pl.

Data premiery 1666 odcinka "M jak miłość" nie może być tajemnicą, żeby nie trzymać widzów w niepewności przez całe wakacje. Na razie nie ma co jednak liczyć na zwiastun nowego sezonu "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, więc można tylko domyślać się co się wydarzy w kolejnym 1666 odcinku "M jak miłość" i jak potoczą się dalej losy bohaterów na podstawie scen z "Kulis serialu". Obejrzycie je poniżej w naszym WIDEO!

Dlaczego nie będzie zwiastuna 1666 odcinka "M jak miłość" po emisji ostatniego 1665 odcinka? To decyzja twórców serialu, którzy nie postanowili zapowiadać wydarzeń z nowego sezonu, by zrobić widzom niespodziankę i zbudować napięcie. Wystarczająco dużo emocji będzie na koniec "M jak miłość" przed wakacjami, by jeszcze dostarczać ich zwiastunem tego co będzie dalej.

M jak miłość. Tak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Julia straci dziecko Budzyńskiego w nowym sezonie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze