M jak miłość

M jak miłość. Kinga i Piotrek pierwszy raz o kryzysie! Zduńscy też rozdzielą się jak Magda i Andrzej - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-23 10:31

Kryzys u Zduńskich w "M jak miłość"? Obecnie w serialu pojawiło się wiele wątków kłopotów małżeńskich, a nawet rozstania. Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) nie są już razem, chociaż nie doszło jeszcze do rozwodu. Budzyńska wkrótce zacznie się do niego szykować, ale prawnik zrobi wszystko, by odwrócić bieg wydarzeń. Tymczasem Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) w "Kulisach M jak miłość" wspominają o ich własnym kryzysie. Czyżby u Zduńskich też miało dojść do rozłamu? Sytuacja jest bardziej skomplikowana.

Same kryzysy w "M jak miłość". Zduńskich też dopadnie? 

Nie da się ukryć, że wśród ulubionych par w "M jak miłość" dochodzi do afer, nieporozumień i wzajemnych pretensji. Największą i zarazem przykrą niespodzianką od scenarzystów okazał się rozpad małżeństwa Budzyńskich, którzy uchodzili za niezniszczalnych. Wszystko zmienił seks prawnika z Julią (Marta Chodorowska), która zaszła w ciążę i spodziewa się dziecka. Zdradzamy, że Malicka straci ciążę po napaści. Andrzej będzie się cały czas starał o żonę i odzyskanie jej zaufania. Oprócz Budzyńskich w kryzys popadają także Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski), bo nie mogą dogadać się żyjąc na odległość, a Chodakowska wciąż wybiera pracę w Gródku i bardzo zaangażuje się w znajomość z dziennikarzem z USA - Radkiem (Philippe Tłokiński). Podobna sytuacja rozwijać się będzie u Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel), którzy zatrudnili nianię Paulinę (Elżbieta Trzaskoś). Opiekunka Boryska (Tymon Szkopek) ostro uweźmie się na lekarza, a Aneta zacznie tworzyć coraz więcej kłótni.

Kinga i Piotrek zdradzają szczegóły kryzysu w małżeństwie

W "Kulisach M jak miłość" aktorzy Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek zdradzili, że ich małżeństwo też nie omijają wzloty i upadki. - Nie ma par idealnych, są tylko dobrze dobrane - komentuje serialowa Kinga. - Kinga i Piotr cieszą się z małych rzeczy. Uwielbiają razem tańczyć, uwielbiają razem się śmiać - dodaje. - W naszym związku było wiele trudnych momentów, wiele kryzysów, ale właśnie chyba o to chodzi, żeby te kryzysy jakoś przebrnąć i żeby czerpać z dnia codziennego i takich małych, prostych rzeczy. Nie wyolbrzymiać negatywnych rzeczy, ale też nie oczekiwać, że codziennie będą fajerwerki - tłumaczy Marcin Mroczek w "Kulisach M jak miłość". - To jest taka para, która może być punktem odniesienia dla wielu par w tym serialu i nie tylko - dopowiada Melania Grzesiewicz, czyli Anita z "M jak miłość". 

Każdy pamięta duży kryzys w małżeństwie Zduńskich, którzy kłócili się o pojawienie się w ich życiu Kamili (Anna Gorajska), z którą Zduński nawiązał bliską relację i nawet się całował! Na szczęście wszystko zostało wyjaśnione i nie zapowiada się, że Kamila miałaby wrócić do "M jak miłość". Wygląda na to, że Zduńscy będą jednymi z niewielu osób, których kryzys póki co nie dotknie. Nadal postarają się wspierać Budzyńskich i doprowadzić do ich pojednania, co jest jak najbardziej możliwe. 

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
Najnowsze