M jak miłość. Kiedy 1523 odcinek po wakacjach 2020 w TVP2? Dlaczego nie ma nowego odcinka w poniedziałek?

2020-09-07 20:57 Ag
M jak miłość. Kiedy 1523 odcinek po wakacjach 2020 w TVP2? Dlaczego nie ma nowego odcinka w telewizji?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kiedy 1523 odcinek po wakacjach 2020 w TVP2? Dlaczego nie ma nowego odcinka w telewizji?

Dlaczego nie ma "M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałek, 7.09.2020? Kiedy wraca "M jak miłość" z nowym sezonem po przerwie? Premiera 1523 odcinka "M jak miłość" została przesunięta na wtorek, 8.09.2020! Powód? Emisja meczu Polska - Bośnia i Hercegowina w TVP1! Choć wielu widzów się oburza, to kolejny sezon "M jak miłość" rozpocznie się tylko od jednego odcinka! Poznajcie więcej szczegółów!

Dlaczego nie ma 1523 odcinka "M jak miłość" w poniedziałek, 7.09.2020?

Kiedy "M jak miłość" wraca po wakacyjnej przerwie? Już od dawna wiadomo, że emisja nowego sezonu od 1523 odcinka "M jak miłość" rozpocznie się nie w poniedziałek, 7.09.2020, ale dopiero dzień później - we wtorek, 8.09.2020. Zmiana premiery "M jak miłość" ma związek z transmisją meczu Polska - Bośnia i Hercegowina w tym samym czasie antenowym, ale na TVP1. Ze względu na ważne wydarzenie sportowe widzowie "M jak miłość" muszą poczekać na premierę kolejnego sezonu jeszcze jeden dzień.

Sprawdź więcej: M jak miłość. Tylko jeden odcinek w tygodniu. Sensacyjna zmiana emisji po wakacjach 2020

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Piotrek zobaczy jak Kinga dobiera się do nagiego Pawła!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przesunięta premiera 1523 odcinka "M jak miłość" po wakacjach była zaskoczeniem nie tylko dla fanów serialu, ale także dla gwiazd. Na Instagramie Rafała Mroczka pojawił się nawet niepokojący wpis. "Co takiego!!!! Emisja pierwszego odcinka nie dzisiaj, ajutro - 8 września!!! Dobra trzeba wytrzymać jeszcze jeden dzień. Kto jutro będzie z nami ?" - napisał ekranowy Paweł Zduński z "M jak miłość".

Jednak widzowie "M jak miłość" nie mają litości i nie mogą się pogodzić z tym, że nowy sezon "M jak miłość" rozpocznie się tylko jednym odcinkiem w tygodniu. W internecie pojawiły się komentarze, w którym internauci wyrażają swoje niezadowolenie:

A miałam nadzieję, że już dziś usiądę przed telewizorem.. no cóż, z niecierpliwością czekam do jutra 🥰

Jak by odcinek nie mógł być od dzisiaj tyle czekamy A wy przeciągacie 😏

Nie wiem na co to czekać już od dzisiaj miały być nowe odcinki 😭

Trochę słabo .. tyle czekaliśmy a tu lipa. I już jeden odcinek mniej w tym tygodniu!

Najnowsze