M jak miłość. Kamil całkiem oszaleje z miłości do Anity! Nie będzie znała całej prawdy o Grycu

i

Autor: Instagram M jak miłość. Kamil całkiem oszaleje z miłości do Anity! Nie będzie znała całej prawdy o Grycu

M jak miłość. Kamil całkiem oszaleje z miłości do Anity! Nie będzie znała całej prawdy o Grycu

2021-07-13 15:56

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Kamil (Marcin Bosak) przejdzie metamorfozę i całkowicie zmieni się przy Anicie (Melania Grzesiewicz). Od Gryca będzie aż promieniować szczęściem, a on sam oszaleje na punkcie nowej wybranki! Niestety w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Kamil zmieni się tylko zewnętrznie, gdyż jego przebiegły charakterek ciągle będzie dawał o sobie znać! Gryc nie przyzna się Anicie do swoich grzeszków z przeszłości, które w końcu dadzą o sobie znać i poważnie wpłyną na ich związek!

Szczęście Anity i Kamila w cieni przeszłości Gryca w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! 

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Kamil będzie jak nowonarodzony! Jego związek z Anita będzie kwitł, choć jak pamiętamy zdobycie seksownej sekretarki nie przyszło mu łatwo! Kamil prowadził swoje gierki, które tylko zniechęcały Anitę! Cwany Gryc jak zawsze przebierał w kobietach i nie mógł się zdecydować, z którą chciałby się związać! Marzeniami ciągle był przy Magdzie (Anna Mucha) i za wszelką cenę starał się ją odbić z rąk Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Gryc doszczętnie próbował zniszczyć ich związek od każdej strony i nie cofnął się przed niczym, aby osiągnąć swój chory cel!

Jego kozłem ofiarnym okazał się być Olek (Maurycy Popiel), który przyczynił się do śmierci jego kuzyna psychopaty, Artura (Tomasz Ciachorowski), który zmienił życie Izy (Adrianna Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) w piekło! Kamil doskonale wiedział, że obrońcą byłego męża jej ukochanej będzie nie kto inny jak jej obecny partner i pragnął upokorzyć zarówno jednego, jak i drugiego! Jego chytry plan się nie powiódł i to Andrzej pokazał mu, gdzie jest jego miejsce. Wzburzony Gryc pragnął oderwać się na rywalu i na jego oczach dobrał się do Magdy, jednak i tym razem poniósł klęskę. Jednak w ostatnim sezonie „M jak miłość” przed przerwą wakacyjną Magda nie była jedyną kobietą, o której marzył Gryc!

Patrz też: M jak miłość. Marcin perfidnie oszuka Barbarę w sprawie Mateusza! Nawet Jakub go nie powstrzyma

M jak miłość. Wypadek w domu Kingi i Piotrka! Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii

Bardzo dobrze znamy Kamila z „M jak miłość” z jego słabości do kobiet. Tuż po porażce z Magdą, Kamil zaczął inaczej patrzeć na Anitę, jednak w międzyczasie podrywał również Asię (Barbara Kurdej Szatan) oraz prokurator Agnieszkę Olszewską (Magdalena Walach). Także te podboje okazały się porażką, dlatego Gryc bardziej zakręcił się koło sekretarki i przesiąkł sobie, że ją zdobędzie. Wygląda na to, że w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach ten cel uda mu się osiągnąć z niemałą pomocą jego uroczej córki Poli (Hania Nowosielska), dzięki której Gryc miał w ogóle szanse zbliżenia się do Anity! Dziewczynka tak bardzo ukochała sobie swoją opiekunkę, że nawet wyznała mu, iż chciałaby, aby to ona byłą jej prawdziwą mamą! Zażyłość ich relacji zrobiła niemałe wrażenie na Kamilu, który coraz bardziej intrygował się koleżanką z pracy.

W czasie parapetówki w 1593 odcinku „M jak miłość” Anita po bardzo osobistym wyznaniu Kamila, że dla niej mógłby się zmienić i w końcu zainteresować się tylko jedną kobietą, zaczęła patrzeć na niego nieco łaskawszym okiem. Gra Kamila będzie miała swój finał w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej, gdyż uda mu się zaciągnąć Anitę do łóżka i spędzić z nią upojne chwile, które jednak nie potrwają długo, gdyż nie pozwolą mu na to demony przeszłości! W jego życiu pojawią się dawne kochanki, o których z pewnością Anita nie miała pojęcia podobnie jak o jego chorych intrygach!

Spójrz również: M jak miłość. Mateusz nie żyje? Barbara zrzuci na Lilkę całą winę za śmierć ukochanego wnuka

Nim jednak Anita pozna prawdę w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach jej związek z Anita będzie trwał w najlepsze! Katarzyna Cichopek pochwaliła się na swoim Instagramie wspólnymi zdjęciami z jedną z najgorętszych par nadchodzącego sezonu „M jak miłość”! Na zdjęciach widzimy uśmiechniętych od ucha do ucha Anitę i Kamila, którym towarzyszy Pola! Co więcej, obydwoje na zdjęciach aż promienieją i emanują radością! Można rzecz, że Anita dokonała wręcz niemożliwego. W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej ich relacja będzie kwitła, a być może stanie się tak silna, że nikt ani nic nie pozwoli jej zniszczyć! Choć los nie będzie dla nich łaskawy! Kamila czeka ostra walka z wyrodną matką Poli, Weroniką (Ewelina Kudeń), która nie cofnie się przed niczym, aby odzyskać córkę i być może to ona rzuci się na Anitę z pięściami!

Czy relacja Anity i Kamila w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej przetrwa najgorsze? Czy Gryc naprawdę się zmieni i w końcu ułoży sobie życie z jedną kobietą? Jak na ich związek wpłynie przeszłość Kamila? Czy nie wystraszy ona Anity? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

Zobacz także: M jak miłość. W domu Zduńskich zabraknie Lenki. Córka Kamila zastąpi Zduńskim najstarsze dziecko? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska), Misiek (Aleksander Bożyk)
M jak miłość na planie. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska), reżyserka Kinga Lewińska

i

Autor: Instagram M jak miłość na planie. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska), reżyserka Kinga Lewińska
Najnowsze