M jak miłość

M jak miłość. Kama zostanie w życiu Marcina na dłużej! Seksowna striptizerka zastąpi mu Izę? - ZDJĘCIA

2023-02-23 10:16

Striptizerka Kama (Michalina Sosna) zawróci w głowie Marcinowi (Mikołaj Roznerski)? Stanie się klientką biura detektywistycznego Chodakowskiego, ale wiadomo już, że spotkają się później w prywatnej atmosferze. Kama będzie zdecydowanym przeciwieństwem Izy (Adriana Kalska), która coraz mocniej zagłębia się w relację z Radkiem (Phillipe Tłokiński). Niebawem w "M jak miłość" Kama pokaże Marcinowi co to znaczy odrobina szaleństwa i oderwie go od problemów. Striptizerka uwiedzie męża Izy?

Seksowna Kama zastąpi Marcinowi Izę w "M jak miłość"?

Kama pojawi się w 1715 odcinku "M jak miłość" i będzie klientką biura detektywistycznego Marcina i Olewicza (Tomasz Dedek). Okaże się, że seksowna kobieta zajmuje się na co dzień tańcem erotycznym w jednym z klubów. Widać będzie, że zrobi wielkie wrażenie na detektywach. Nic dziwnego, skoro wtargnie do biura z energią, a tej ostatnio Marcinowi brakuje. Chociaż stara się nie popełniać błędów z przeszłości i nie być bardzo zazdrosny, wie już, że Radek zakochał się w jego żonie, a ona poświęca mu za dużo czasu. 

Tę właśnie sytuację może chcieć wykorzystać Kama, która szybko przekona się, że Marcin to dobry, uczynny i pomocny człowiek. W 1715 odcinku "M jak miłość" Chodakowski rozwiąże zagadkę zaginionego naszyjnika i oczyści Kamę z zarzutów o kradzież rzeczy jednego z klientów. Kobieta tak się ucieszy, że kiedy wieczorem spotka Marcina na przyjęciu biznesowym, rzuci mu się na szyję! Świadkiem całego zdarzenia stanie się również Iza, która zaprosi męża na elegancką kolację, by towarzyszył jej na wyjściu biznesowym. Właśnie tam znajdzie się tez Kama, szczęśliwa, że detektyw tak sprawnie i szybko jej pomógł.

Michalina Sosna zapowiada, że postać Kamy zabawi w "M jak miłość" na dłużej 

Kamę zagra Michalina Sosna, aktorka wystąpiła m.in. w "Przyjaciółkach" czy zagrała w takich filmach jak "Planeta Singli" lub "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Teraz sprawdzi się w roli Kamy w "M jak miłość", a z jej wpisu na Instagramie wynika, że możliwe, iż zostanie w serialu na dłużej.

- Poznajcie KAMĘ, spontaniczną i pełną energii tancerkę…Hm? No właśnie!💃nic więcej nie zdradzę😇 - napisała aktorka pod postem zapowiadającym jej wystąpienie w serialu "M jak miłość". Wygląda więc na to, że Iza musi mieć się na baczności, bo pojawi się dla niej konkurencja. Kama pokaże się z zupełnie innej strony niż Chodakowska, która ostatnimi czasy jest wiecznie przybita, zestresowana i mało uśmiechnięta. Kama wniesie do życia Marcina trochę adrenaliny. 

M jak miłość. Marcin odkryje kto wysłał donos na Izę. Radek uratuje Szymka przed wypadkiem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze