M jak miłość

M jak miłość. Julia po stracie dziecka Andrzeja będzie się bała wejść do windy. Ze strachu, że spotka tam Magdę - ZDJĘCIA

2022-10-27 20:04

Julia (Marta Chodorowska) w "M jak miłość" straci dziecko Andrzeja (Krystian Wieczorek). Zdjęcia z planu serialu nie pozostawiają wątpliwości, że kochankę Budzyńskiego spotka największy dramat, jaki może spaść na ciężarną kobietę. Dziecko Julii i Andrzeja w "M jak miłość" nie przeżyje, umrze na kilka tygodni przed planowanym terminem porodu. Sceny, które teraz nagrywa Marta Chodorowska dowodzą, że po stracie ciąży Julia nie zniknie z życia Budzyńskiego. Poza tym Malicka nie poradzi sobie z tragedią jaka ją dotknie. Będzie się bała nawet wejść do winy, gdzie spotkała się z Magdą (Anna Mucha). Poznaj szczegóły i sprawdź, co wydarzy się dalej w wątku Julii.

Julia w "M jak miłość" straci dziecko Andrzeja przez dramatyczne przeżycia!

Dziecko Julii i Andrzeja w "M jak miłość" nie przeżyje! Ciąża Malickiej od początku była zagrożona i kilka dni temu na planie serialu Marta Chodorowska potwierdziła, że jej bohaterkę czekają dramatyczne przeżycia. To już pewne, że wątek Julii w kolejnych odcinkach "M jak miłość" rozwinie się, ale nie zabraknie tragicznych zdarzeń. Po ostatnim pobycie w szpitalu lekarz stwierdził, że ryzyka poronienia nie ma. Ale uprzedził ciężarną Malicką, że musi dbać o siebie, unikać stresów i więcej odpoczywać. Ale ciężarna Julia nie zazna spokoju od chwili wstrząsającego spotkania z Magdą w windzie, a przeprowadzka kancelarii, w której pracuje razem z przyjaciółką Sylwią (Hanna Turnau) do biurowca, gdzie kancelarię ma także Andrzej, dostarczy jej dodatkowych emocji.

Julia już w 1686 odcinku "M jak miłość" mocno przeżyje, że Budzyński odtrąca już nie tylko ją, ale i ich dziecko. Natknie się na niego przed kancelarią, gdy będzie pijany i nie zwróci na nią najmniejszej uwagi, nie zapyta o ciążę, o to jak się czuje. To będzie dla Malickiej wyraźny sygnał,że Andrzej nie nadaje się na ojca, że nigdy nie stworzy z nią prawdziwej rodziny dla dziecka. Marta Chodorowska na planie "M jak miłość" ujawniła, że jej bohaterka będzie bardzo cierpiała. - Czarne chmury się nad Julią zbierają...Kto ogląda, kto przeżywa te dramaty? A dramaty będą, będą...

Tak utrata dziecka Julii w "M jak miłość" odbije się na Malickiej

Teraz, kiedy już wiadomo, że w "M jak miłość" Julia nie urodzi Andrzejowi dziecka, że zaawansowanej ciąży nie uda się uratować, Chodorowska pokazała jak ta tragedia odbije się na wyglądzie jej bohaterki. Kochanka Budzyńskiego z promiennej przyszłej mamy, zmieni się w przygaszoną, bladą kobietę, która nie poradzi sobie z tak ogromną stratą. Do tego za każdym razem gdy będzie wchodziła do windy w biurowcu, gdzie mieści się jej kancelaria, ogarnie ją lęk, że spotka tam Magdę. "Strach do windy wejść" - napisała Chodorowska pod zdjęciem z planu "M jak miłość", na którym nie ma już ciążowego brzuszka.

M jak miłość. Julia straci dziecko? Kinga uwierzy w tragedię kochanki Andrzeja
Najnowsze