M jak miłość. Joasia będzie żebrać o pracę. Kinga się nad nią zlituje

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Joasia będzie żebrać o pracę. Kinga się nad nią zlituje

M jak miłość. Joasia będzie żebrać o pracę. Kinga się nad nią zlituje

2021-08-06 11:12

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" upadnie na dno! Po powrocie z Francji nie poradzi sobie z koszmarną rzeczywistością, z która zmierzy się przebywając w kraju. Michał (Paweł Deląg) wkrótce odejdzie z "M jak miłość", a Leszek (Sławek Uniatowski) wróci z młodą i piękną kochanką, na widok której Chodakowska przetrze oczy ze zdziwienia. Nie to będzie jednak najgorsze. Joasia straci wszystko i będzie musiała żebrać o pracę... Tylko Kindze (Katarzyna Cichopek) zwierzy się, że znalazła się na finansowym dnie i nie ma nic!

Joasia bez miłości, pracy i pieniędzy w "M jak miłość" po wakacjach 2021

Joasia wróciła do "M jak miłość" po dłuższej nieobecności w Polsce. Przebywając u ojca we Francji musiała dojść do siebie po feralnych wydarzeniach w kraju. W minionych odcinkach "M jak miłość" mogła poczuć się jak królowa, bo otaczali ją zarówno Michał, jak i Leszek. Obaj przystojni i bardzo zainteresowani kobietą. Niestety los bywa okrutny, a Chodakowska przekona się o tym na własnej skórze.

Niedługo Michał odejdzie z "M jak miłość", Leszek wróci z kochanką, a w bistro Kingi nie będzie już czekała ciepła posadka, bo rządy w knajpie przejmie Franka (Dominika Kachlik). Nie dość, że Joasia zostanie bez męskiego wsparcia, to jeszcze bez pracy! A tu już zacznie się bardzo poważny problem, bo nie będzie miała za co żyć! Tylko Kindze przyzna, jak bardzo jest źle.

Przeczytaj: M jak miłość. Koniec domu na Wietrznej. Joasia na długi odda ostatnią pamiątkę

Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko

Chodakowska w "M jak miłość" po wakacjach 2021 wyzna, że znajduje się w tragicznej sytuacji finansowej i nie tylko! 

- Mój tato zainwestował wszystkie oszczędności w drogą, bardzo ekskluzywną restaurację, wpadł w długi, musiał zamknąć biznes. I chyba to doprowadziło go do zawału. Nie umiem się z tym pogodzić, ale wiem, że muszę się zmobilizować, walczyć... Dla siebie i dla dzieci (...) Już jakiś czas temu, jeszcze przed śmiercią taty, zaczęłam przeglądać ogłoszenia w Internecie. Najpierw celowałam ambitnie - galerie, domy aukcyjne... Ale teraz jestem w takiej sytuacji, że wezmę cokolwiek. I prawda jest taka, że jeśli szybko nie znajdę jakiejś roboty, to będę musiała sprzedać dom na Wietrznej - wyzna załamana Joasia w "M jak miłość".

Przeczytaj: Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

I właśnie wtedy wyjdzie na jaw, że ważą się losy domu na Wietrznej! Mało tego, jeśli Chodakowska w kolejnych odcinkach "M jak miłość" szybko nie znajdzie pracy, spadnie na dno! Nie bez przyczyny pójdzie żalić się do Kingi. Będzie żebrać o pracę, a przecież doskonale wie, że Piotrek (Marcin Mroczek) jest prawnikiem i ma sporo znajomości. 

- Nawet o tym nie myśl... - (...) Zresztą, na pewno zaraz coś się znajdzie, zobaczysz. Poproszę Piotrka, żeby pogadał z Wernerem, on ma sporo kontaktów... - Zduńska zlituje się nad Joasią, co nie oznacza jednak końca kłopotów Chodakowskiej w "M jak miłość" po wakacjach. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze