M jak miłość. Jedyny syn Kingi i Piotrka zmieni się nie do poznania! Oto nowa twarz 6-letniego Miśka - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Jedyny syn Kingi i Piotrka zmieni się nie do poznania! Oto nowa twarz 6-letniego Miśka - ZDJĘCIA

M jak miłość. Jedyny syn Kingi i Piotrka zmieni się nie do poznania! Oto nowa twarz 6-letniego Miśka - ZDJĘCIA

Trudno poznać Miśka z "M jak miłość"! Syn Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) niesamowicie wyrósł w trakcie przerwy na planie serialu, ale to dopiero początek zmian! 6-letni Zduński ma już spojrzenie zbuntowanego "nastolatka", a i ostrzejsze zabawy będą mu w głowie... Piotrek z "M jak miłość" wygląda na zaniepokojonego tym, jak bardzo zmienił się jego syn... I faktycznie, Misiek da mu powody do zmartwienia! Zobacz koniecznie jak wygląda teraz Olek Bożyk - GALERIA ZDJĘĆ!

Nowy Misiek w "M jak miłość"! Nie poznasz tego 6-latka - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Misiek z "M jak miłość" niesamowicie wyrósł przez wakacje na planie serialu! Jeszcze pod koniec ostatniego sezonu mały chłopczyk tulił nowego domownika na Deszczowej - psa Sapera - a teraz widzimy niezłego łobuziaka! Na ZDJĘCIACH z planu serialu Marcin Mroczek, serialowy tata Olka Bożyka wygląda na zaniepokojonego zmianami u syna...

Misiek właśnie w nowym sezonie "M jak miłość" spowoduje niebezpieczny wypadek, w którym mocno ucierpi mała Pola (Hania Nowosielska) - CZYTAJ WIĘCJE TUTAJ>>>! Ale oprócz tego co się zadzieje w scenariuszu serialu, zmiany u młodego aktora są nieodwracalne! W nowym sezonie wróci do nas dorastający chłopak! 

Zobacz też: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wypadek w domu Kingi i Piotrka! Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii
M jak miłość. Pola (Hania Nowosielska), Misiek (Olek Bożyk)

i

Autor: Instagram

6-letni Zduński ma już teraz na planie "M jak miłość" zupełnie nową, bardziej męską fryzurę. Dziecięcy aktor wyraźnie wyrósł, a w na jego buzi zamiast nieśmiałej minki króluje łobuzerskie uśmiech i "diabły w oczach"!

Jak widać, dzieci na planie "M jak miłość" pięknie dorastają i twórcy muszą się postarać, aby "dogonić" zmiany w ich wyglądzie ciekawymi wydarzeniami w nowych odcinkach. 

Jak wam się podoba nowy Misiek w "M jak miłość"?

Czytaj też: Nowa Basia z M jak miłość. Córka Pawła Zduńskiego wytnie mu niezły numer i zaszaleje z wyglądem - ZDJĘCIA

Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ jak się zmienił Misiek w "M jak miłość"!

Najnowsze