M jak miłość

M jak miłość. Ile lat mają Piotrek i Paweł Zduńscy? Rafał Mroczek sam jest w szoku

2023-01-24 10:09

Pytanie o wiek Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" może wprowadzić w konsternację, bo ile wiosen tak naprawdę liczą bracia Zduńscy? Okazuje się, że nawet oni sami mieli co do tego wątpliwości. Niebawem w "M jak miłość" wszystko stanie się jasne, a Rafał Mroczek sam jest w szoku, ile lat ma jego serialowy bohater. Niestety to nie będzie największe zmartwienie Zduńskiego. Okaże się, że wpadł po uszy w kłopoty, z którym może go wyciągnąć jedynie Piotrek. Zdradzamy dotąd nieznane informacje o jednych z najpopularniejszych bliźniakach w Polsce.

Ile lat ma Piotrek i Paweł Zduński z "M jak miłość"?

To pytanie może sobie zadawać każdy widz "M jak miłość", bo w końcu to jedni z głównych bohaterów, który występują w hicie TVP2 od początku emisji. Pewne fakty z życia synów Marysi (Małgorzata Pieńkowska) nie były dotąd znane, a sam Rafał Mroczek wydaje się bardzo zaskoczony datą, którą poznał przy okazji kręcenia kolejnych odcinków "M jak miłość". Dzięki publikacji na Instagramie, dowiedzieliśmy się, że Zduński wpadnie w poważne kłopoty. Bracia Mroczek i Dominika Kachlik opublikowali szereg zdjęć z sali sądowej, gdzie Piotrek wszedł w rolę obrońcy brata. Co takiego się wydarzy, że Zduńscy staną przed sądem, a Paweł będzie potrzebował dobrej linii obrony? Jedno jest pewne, szykują się kłopoty w życiu Pawła i Franki...

Wiek Piotrka i Pawła z "M jak miłość" 

Rafał Mroczek dodał wymowny opis pod zdjęciem z bratem na Instagramie i właśnie stąd wiadomo, ile lat mają bracia Zduńscy. 

- Paweł Zduński to szczęściarz, ale czasami pakuje się w kłopoty. Tak żeby poczuł, że żyje? Skądś to znam !!! Też tak macie? PS Teraz przynajmniej wiem, kiedy urodził się moj bohater. Czekałem na tę informację ponad 22 lata. 26.01.2984 ?#życie #aktor #serial #wysokisądzie #oskarżony #mjakmiłość #emka - napisał serialowy Paweł z "M jak miłość". 

Oczywiście, fani zaraz wytknęli mu pewien błąd, bo Mroczek pomylił się w dacie opisu i zamiast roku 1984, napisał omyłkowo 2984. Nie zważając jednak na pomyłkę aktora, okazuje się, że Paweł, a co za tym idzie Piotrek, mają w serialu 39 lat. Co ciekawe, w realnym życiu Marcin i Rafał Mroczek są już po magicznej dacie czterdziestych urodzin, a ich prawdziwa data urodzin to 18 lipca 1982 r. 

Okazuje się więc, że serialowi Zduńscy są nieco młodsi od aktorów w realnym życiu, ale ich wiek pozostaje bardzo zbliżony. Zabawny wpis Rafała Mroczka może jednak zmartwić niektórych widzów, bo chociaż na nagraniach bracia się wygłupiają, już niebawem w serialu rozpocznie się dramat Pawła. Jeszcze nie wiadomo, co takiego nawyprawia, że wyląduje przed sądem. 

M jak miłość. Paweł przed sądem! Tylko Piotrek będzie w stanie uratować brata przed więzieniem
Najnowsze