M jak miłość

M jak miłość. Grała siostrę Artura Rogowskiego, ale Agata zniknęła bez śladu! Tak teraz wygląda Monika Moskwa - ZDJĘCIA

2023-07-14 20:42

Od trzech lat w "M jak miłość" nie wiadomo gdzie jest siostra Artura (Robert Moskwa), która kiedyś była ważną częścią rodziny Rogowskiego i Marysi (Małgorzata Pieńkowska), mieszkała nawet w domu Mostowiaków! Po raz pierwszy Agata Rogowska pojawiła się w "M jak miłość" w 2008 roku i grała ją wówczas Monika Moskwa. Przyjechała na ślub Artura i Marysi i szybko zniknęła. Po 10. latach Agata znów wkroczyła do życia Rogowskich, ale miała już twarz innej aktorki, Katarzyny Kwiatkowskiej. Co się stało z Moniką Moskwą, dla której rola w "M jak miłość" była ostatnim występem przed kamerą? Zobacz zdjęcia jak teraz wygląda serialowa siostra Artura!

Gdzie jest Agata Rogowska z "M jak miłość"?

Gdzie jest siostra Artura Rogowskiego z "M jak miłość"? Co się stało z Agatą Rogowską, lekarką, pediatrą z wiejskiej przychodni w Lipnicy, która była kiedyś kochanką Adama Wernera (Jacek Kopczyński), a potem bardzo krótko spotykała się także z Jackiem Kotowskim (Tomasz Sobczak), ojcem Lilki? W listopadzie 2020 roku Agata odeszła z "M jak miłość" w tajemniczych okolicznościach, bo z rolą w serialu pożegnała się Katarzyna Kwiatkowska. Od tamtej pory nikt w domu Mostowiaków nie wspomina o Agacie, jakby Artur zapomniał,że miał siostrę, która pracowała w jego ośrodku zdrowia.

W 1543 odcinku "M jak miłość", ostatnim z udziałem Agaty, Marysia chciała wyswatać szwagierkę ze swoim dawnym ukochanym z czasów szkolnych, Jackiem, który okazał się biologicznym ojcem Lilki, byłej żony Mateusza (Krystian Domagała). Ale jedyna randka Agaty i Jacka nie wypaliła i zaraz potem siostra Rogowskiego dosłownie zapadła się pod ziemię.

Monika Moskwa w "M jak miłość" jako siostra Artura Rogowskiego wystąpiła tylko w jednym odcinku

Zanim Katarzyna Kwiatkowska po dwóch latach opuściła obsadę "M jak miłość", w rolę Agaty Rogowskiej w zaledwie jednym odcinku wcieliła się Monika Moskwa. Siostra Artura przyjechała z Oslo do Gródka z mężem Andrzejem (w tej roli wystąpił zmarły niedawno Jakub Ulewicz, który potem został lekarzem Magdy) na jego ślub z Marysią w 2008 roku.

Tuż przed ślubną tragedią w 594 odcinku "M jak miłość", zanim Marysia została porwana przez Radosza (Mariusz Zalejski), Agata zaprosiła brata i przyszłą bratową do Norwegii. Okazało się też, że jest w stałym kontakcie z Rogowskim i Marysią. Ale teraz w "M jak miłość" w domu Mostowiaków żadne z małżonków nie wymienia nawet imienia Agaty, jakby przestała istnieć.

Co się dzieje z Moniką Moskwą? Dlaczego nie gra już w serialach?

Monika Moskwa po roli Agaty Rogowskiej w "M jak miłość" nie wystąpiła już w żadnym serialu, ani filmie. Skupiła się na karierze tancerki, kostiumografki, projektantki sukni, nie chciała być aktorką telewizyjną, ale została magistrem sztuki oraz pedagogiki baletu. Ukończyła również licencjat na kierunku malarstwo w specjalności kostium i rekwizyt Sceniczny uzyskany w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie. Na profilu Moniki Moskwy na Instagramie możemy zobaczyć nie tylko jak teraz wygląda, ale także efekty jej pracy i dokonań artystycznych.

Najnowsze