M jak miłość, odcinek 1543: Jacek porzuci Marysię dla Agaty. Rogowska nie zniesie takiego upokorzenia

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1543: Jacek porzuci Marysię dla Agaty. Rogowska nie zniesie takiego upokorzenia

M jak miłość, odcinek 1543: Jacek porzuci Marysię dla Agaty. Rogowska nie zniesie takiego upokorzenia

2020-11-18 8:25

W 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zapomni o Arturze (Robert Moskwa) i da się porwać uczuciu do Jacka (Tomasz Sobczak). Opowie Agacie (Katarzyna Kwiatkowska) jak świetną partią jest jej była miłość. Jacek na co dzień mieszka w Kanadzie i podbija świat. Jego historie na każdym robią ogromne wrażenie. Zaintrygowana Agata zjawi się w 1543 odcinku "M jak miłość" podczas kolacji Marysi i Jacka i na jej oczach zacznie ostentacyjnie go podrywać! Czy to koniec przyjaźni Rogowskiej z Agatą i zaczną wojnę o przystojnego mężczyznę?

"M jak miłość" odcinek 1543 - wtorek, 17.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia spotka swoją miłość sprzed lat. Jacek zjawi się w Polsce i od razu zawróci jej w głowie. Tym bardziej, że Artur ostatnio prawie nie zwraca na nią uwagi. Rogowska będzie zachwycona widokiem byłego chłopaka i jej pierwszej miłości. Zwierzy się Agacie jak wspaniały był Jacek.

- Jak chcesz mnie zdenerwować, to jesteś na najlepszej drodze. - Powie Artur w 1543 odcinku "M jak miłość", który usłyszy zachwalanie byłej miłości żony.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1543: Marysia przy Arturze będzie żałować rozstania z Jackiem. Popełniła największy błąd w życiu

M jak miłość, odcinek 1543: Tajemnica Marysi ujawniona! To Jackowi przysięgała miłość na całe życie

W 1543 odcinku "M jak miłość" przez opowieści Marysi, Agata również zainteresuje się tematem Jacka.

- Halo, Agata? Jeśli chcesz poznać kogoś fajnego, to... Wiesz kogo mam na myśli? To wpadaj dziś do nas na kolację! - Marysia zadzwoni do przyjaciółki i sama zaproponuje spotkanie. Nie będzie jednak wiedziała, że robi sobie sporą konkurencję! 

W 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia spędzi czas z Jackiem tylko we dwoje i przy winie zaczną okazywać sobie czułość. Zobaczy to Artur, a potem dołączy Agata.

W 1543 odcinku "M jak miłość" Agata dołączy do spotkania Marysi i Jacka i zacznie go podrywać!

- Słyszałam, że mieszkasz w Kanadzie. Fajnie, świeże powietrze, dzika przyroda, a gdzie dokładnie? - Zacznie przymilać się kobieta.

- W centrum Toronto. W apartamentowcu na dwudziestym piętrze. Tak że jeśli chodzi o powietrze to... - Jacek pochwali się swoim życiem.

W 1543 odcinku "M jak miłość" Agata zostanie konkurentką Marysi po względy czarującego mężczyzny! Czy wytworzy się między nimi wojna o Jacka? Zobaczymy już wkrótce.

Najnowsze