M jak miłość. Filip Bobek na planie serialu. Ujawnił koniec firmy Marcina Chodakowskiego!

2019-08-13 7:23 Ag
Filip Bobek na planie M jak miłość - bistro Za Rogiem
Autor: Instagram Filip Bobek na planie M jak miłość - bistro Za Rogiem

Filip Bobek w "M jak miłość"? Aktor pokazał właśnie na swoim Instagramie ujęcia z serialu. Pojawił się na planie "M jak miłość" w tle bistro Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek) i gruzińskiego baru Otara (David Gamtsemlidze). Czyżby w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2019 Filip Bobek namieszał w wątku Kingi i zagroził jej interesom? Jeden szczegół w relacji aktora rozwiał wszelkie wątpliwości. Przy okazji ujawnił, że firma Marcina (Mikołaj Roznerski) zniknie!

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od wtorku, 10.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Filip Bobek zagra w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej? Choć aktor cały czas występuje w "Na dobre i na złe" oraz kręci odcinki do nowego 5 sezonu "W rytmie serca", to znalazł czas, żeby pojawić się na planie innej produkcji. Na swoim Instagramie nakręcił krótką relację zza kulis "M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2019. Julka i Aga przejmą bistro Kingi! Dlaczego kochanka Pawła to zrobi?

"Zabawa na cudzym podwórku" - podpisał filmik na Instastory. Pokazał ujęcia sprzed baru Otara i "Bistro za rogiem" Kingi. Co ciekawe nieświadomie ujawnił, że obok kawiarni Zduńskiej nie będzie już firmy budowlanej Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski).

Dlaczego? Jak już podawaliśmy - Marcin będzie musiał zamknąć firmę. Sytuacja zmusi go do tego, by zatrudnił się u bogatego dewelopera Roberta Krajewskiego (Grzegorz Wons), ojca Leszka (Sławek Uniatowski). 

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość sporo schudła! Dominika Ostałowska zmieniła wygląd. Zaskakująca przemiana serialowej Marty

Filip Bobek pokazał plan "M jak miłość" nie bez powodu. Tuż obok bistro Kingi jest bowiem słynna przychodnia zdrowia w Kazimierzu Dolnym, gdzie rozgrywa się akcja "W rytmie serca". Plany tych produkcji sąsiadują ze sobą na terenie olbrzymiego studia zdjęciowego w Falenicy. A Bobek jako serialowy Piotr Nowacki właśnie kręci kolejny 5 sezon "W rytmie serca".

Najnowsze