M jak miłość. Dzieci Marty chorują z miłości. Łukasz i Ania zapłacą za błędy matki? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Dzieci Marty chorują z miłości. Łukasz i Ania zapłacą za błędy matki? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Dzieci Marty chorują z miłości. Łukasz i Ania zapłacą za błędy matki? - ZDJĘCIA

Dzieci Marty w "M jak miłość: cierpią z powodu obsesyjnej miłości. Łukasz (Jakub Jóżefowicz) długo nie mógł znaleźć sobie jednej kobiety i skakał z kwiatka na kwiatek. Stracił przez to swoją córkę i Katię (Joanna Jarmołowicz), która bardzo go kochała, a sam oszalał na punkcie mężatki Argasińskiej (Alżbeta Lenska). W 1642 odcinku "M jak miłość" Łukasz wygląda już jak cień człowieka, cierpiąc z powodu z braku kontaktu z Patrycją. Z Anią (Gabriela Świerczyńska) jest jeszcze gorzej. Zakochała się w nauczycielu Wareckim (Wojciech Świeściak), a kiedy okazało się, że on nie jest zainteresowany romansem z uczennicą, nastolatka zaryzykuje życie, aby go zdobyć! Czy Łukasz i Ania płacą za skomplikowane życie uczuciowe Marty?

"M jak miłość". Życie miłosne Marty przekleństwem Ani i Łukasza?

W 1642 odcinku "M jak miłość" Ania i Łukasz dojdą do najgorszych momentów w swoim uczuciowym życiu. Syn Marty załamie się z powodu braku kontaktu z Patrycją i będzie podejrzewał najgorsze. Olek zauważy, że młodszy kolega zaczyna tracić rozum... U Ani dojdzie do tragedii - obsesyjnie zakochana Wareckim zdobędzie psychotropy, którymi się naćpa i padnie bez tchu pod jego drzwiami. Czy dramaty w życiu młodych Wojciechowskich mają coś wspólnego z nieudanym życiem miłosnym ich matki?

Łukasz w "M jak miłość" w dzieciństwie został przez Martę okłamany, że jego ojciec nie żyje. Łukasz jest synem Norberta Wojciechowskiego (Mariusz Sabiniewicz), który się go wyrzekł i wyjechał za granicę. Matka nie umiała powiedzieć dziecku prawdy, w rezultacie czego Łukasz przez większość życia wychowywał się bez ojca, a kiedy poznał prawdę, bardzo źle ją zniósł. Łukasz w końcu nawiązał dobry kontakt z ojcem, w pewnym momencie nawet wyjechali razem za granicę. Co gorsze, Marta starała się nie dopuścić ojca do syna i przez jakiś czas rodzicie brutalnie walczyli o Łukasza! Sprawy zmienił wspólny wypadek Norberta i Łukasza, po którym ojciec uratował synowi życie, a sam został sparaliżowany. Ostatecznie Norbert wrócił do Polski i ożenił się z Martą, a z tego związku urodziła się Ania.

Zobacz też: 16-letnia gwiazda M jak miłość przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia. Gabriela Świerczyńska wylądowała pod opieką specjalisty - ZDJĘCIA   

M jak miłość, odcinek 1641: Ania zaryzykuje życie dla Wareckiego! To się źle skończy - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1641: Ania zaryzykuje życie dla Wareckiego! To się źle skończy - ZDJĘCIA

Życie miłosne Łukasza w "M jak miłość" to seria jego wielkich ucieczek, zdrad i porzuceń. W końcu Łukasz zakochał się na dobre i na złe w Patrycji, tyle że związek ze starszą mężatką Argasińskiego (Karol Strasburger) to jeden wielki dramat. Argasińska zaszła z kochankiem w ciążę, ale nie powiedziała Łukaszowi prawdy o tym, że jest ojcem... Czy czeka go walka o syna, jak kiedyś Norberta o niego?

Ania w "M jak miłość" przyszła na świat jako owoc przelotnej nocy Marty i Wojciechowskiego. To jej narodziny stały się powodem ponownego zejścia się dawnych kochanków i ich ślubu. Ania wychowywała się będąc świadkiem kolejnych romansów i porażek matki. Dziś - jak sama powie w 1641 odcinku serialu - mieszka na 2 domy, trochę u często nieobecnej matki, częściej u Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha). "Puszczona samopas" 16-latka, która przeżyła śmierć ojca i rozwód matki sprawia aktualnie ogromne problemy wychowawcze. Zakochała się obsesyjnie w nauczycielu Wareckim i w 1641 odcinku serialu będzie gotowa oddać dla niego życie! I to się może bardzo źle skończyć!

Jak Marta w "M jak miłość" odnajduje się obecnie w dramatach swoich dzieci? Niestety jest głównie nieobecna, choć kiedy już dowiaduje się o wszystkim, jest niezwykle troskliwa i zaangażowana w pomoc. Trzy nieudane małżeństwa i liczne romanse mogą obciążać jej sumienie... Czy Marta znajdzie w sobie siłę, aby uporządkować swoje życie i zająć się tragedią, która dotknęła jej dzieci?     

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1641: Anita powie Kamilowi o nowym członku ich rodziny! Gryc nie zgodzi się na taką zmianę - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowy romans Tadeusza. Piękna blondynka zastąpi mu Olę
M jak miłość odc. 1642. Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1642. Łukasz (Jakub Józefowicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze