M jak miłość. Dojdzie do seksu Weroniki i Wernera?! Ewelina Kudeń-Nowosielska zapowiada, że robi to tylko z mężem

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Dojdzie do seksu Weroniki i Wernera?! Ewelina Kudeń-Nowosielska zapowiada, że robi to tylko z mężem

M jak miłość

M jak miłość. Dojdzie do seksu Weroniki i Wernera?! Ewelina Kudeń-Nowosielska zapowiada, że robi to tylko z mężem

2022-09-14 14:25

Wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do seksu między Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielska) a Wernerem (Jacek Kopczyński)? Ta dwójka ma się ku sobie od dawna, chociaż Adam nie bardzo ma szczęście w relacjach z kobietami. Była kochanka Gryca (Marcin Bosak) znów nieźle namiesza! Ewelina Kudeń-Nowosielska zapowiedziała, że w "M jak miłość" czekają ją trudne sceny i bardzo się nimi stresuje! Aktorka zdradziła pikantny szczegół, który sugeruje, że zagra naprawdę gorącą scenę w zbliżających się odcinkach. Padnie na Adama?

Weronika prześpi się z Wernerem w kolejnych odcinkach "M jak miłość"?

Weronika pojawia się w życiu Kamila regularnie, ale nikt nie zapomniał, jakich problemów mu narobiła, kiedy najpierw podrzuciła mu Polę (Hanna Nowosielska), a potem chciała ją porwać! Gryc nic jednak nie poradzi na to, że Adam wszędzie widzi okazję do romansu, a odkąd rozstał się z Sandrą (Anna Oberc), znów korzysta z okazji do flirtów. Nawet podczas sylwestra Weronika była obecna w domu prawnika, bo zaprosił ją tam Adam. Nigdy nie doszło między nimi do czegoś poważniejszego, ale Ewelina Kudeń-Nowosielska podsyca ciekawość i wypowiedziała się na temat trudnych scen, które ją czekają w serialu.

- (...) Trochę się stresuję, bo jutro jadę na plan i będę robiła rzeczy, których dawno nie robiłam z kimś innym niż z moim mężem. Trzymajcie kciuki - wypowiedziała się aktorka na swoim koncie na Instagramie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Upadek Julii Malickiej. Po rozbiciu małżeństwa Magdy i Andrzeja, nie będzie miała czego szukać u Budzyńskiego - ZDJĘCIA

M jak miłość. Rodzina Chodakowskich nie pozwoli skrzywdzić Aleksandry! Marcin i Olek wezmą się za oszusta Janka

Weronika będzie miała romans z Wernerem w "M jak miłość"?

Wypowiedź gwiazdy "M jak miłość" na pewno tyczyła się Adama, bo na Instagramie u Katarzyny Cichopek pojawiło się nagranie, gdzie serialowa Kinga pokazuje randkę Weroniki i Adama. Oboje siedzą na huśtawkach, ale Zduńska zapowiedziała, że prawnik w którymś momencie z nim spadnie! Co usłyszy Adam, że aż się przewróci?

Kudeń-Nowosielska nie wyjaśniła, co dokładnie ma na myśli, ale jej słowa brzmią tak, jakby chodziło o zbliżenie z mężczyzną. Związek z Kamilem nie wyszedł, Gryc jest szczęśliwy z Anitą (Melania Grzesiewicz), więc może uda się stworzyć coś z Wernerem? Wszystko objaśni się wkrótce, w nowych odcinkach "M jak miłość". 

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1674: Kryzys u Franki i Pawła pogłębi się. Odtrąci żonę w najgorszym momencie - ZDJĘCIA, WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze