M jak miłość: Czy nowa lekarka Julia Skiba zostanie TRZECIĄ ŻONĄ Michała Łagody

2012-05-21 12:06

Od 918. odcinka "M jak miłość" do stałej obsady serialu dołącza Aneta Todorczuk-Perchuć. Czy jej bohaterka, nowa lekarka w Maria-Medzie, zostanie trzecią żoną Michała Łagody?

Michał Łagoda ( Paweł Okraska) zatrudni nową panią doktor pediatrę (Aneta Todorczuk-Perchuć) w Maria Medzie. Ale rodzicom małych pacjentów nie spodoba się, że lekarka mówi im prawdę na temat stanu ich dzieci.

Zapłakana matka dwumiesięcznego niemowlęcia pójdzie na skargę do Michała, że Julia nakrzyczała na nią. Wszystko dlatego, że dwumiesięczny bobas waży... osiem kilogramów. Julia uważa, że matka spasła biedne maleństwo

Łagoda najpierw sam pójdzie wyjaśnić sprawę. Potem jednak szybko wróci skruszony do nowej lekarki.

- Proszę wybaczyć, musiałem zwrócić pani uwagę… Ale już wyjaśniłem sprawę i wiem, że matka dziecka nie miała racji! Dlatego przyszedłem panią przeprosić…
Julia jednak od razu da do zrozumienia Łagodzie, że nie zamierza się zmienić. - Będę mówiła pacjentom prawdę, a nie to, co chcą ode mnie usłyszeć!- wykrzyczy Łagodzie.

Zdradzimy, że temperamentna lekarka wpadnie w oko Michałowi, który cierpi po rozwodzie z Grażyną  (Bożena Stachura). Czy Julia zostanie panią Łagodową numer 3?

Prywatnie grająca Julię skibę Aneta Todorczuk Perchuć jest doskonale znana miłośnikom seriali z "Samego Życia" oraz "Wszyscy kochają Romana". Jest również żoną Marcina Perchucia, którego od niedawna możemy oglądać w serialu "Barwy szczęścia".

Najnowsze