M jak miłość: Co się zdarzy w nowym sezonie ZDJĘCIA+WIDEO

2011-09-04 13:48 GR

Rozpoczyna się kolejny sezon serialu "M jak miłość". Jego twórcy przygotowali dla widzów mnóstwo niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji.

Budzyński (Krystian Wieczorek) zdradził Martę (Dominika Ostałowska) z Agnieszką (Magdalena Walach). Czy ma wyrzuty sumienia? W każdym razie niemal w lot odgaduje wszystkie zachcianki narzeczonej - podaje śniadanie do łóżka, przynosi kwiaty, prawi komplementy, zapewnia, że kocha...

Tymczasem Agnieszka, nie potrafiąc uporać się z emocjami, bierze urlop i wyjeżdża z Warszawy. Gdy tylko wróci, do drzwi jej mieszkania puka Budzyński.

Po kilku dniach Agnieszka dowiaduje się, że jest w ciąży. Wpada w panikę. Nie wyobraża sobie siebie w roli samotnej matki. Rozważa aborcję...

Wielki dramat przeżywa Kuba (Przemysław Cypryański). Jego ukochana Natasza (Olga Serebryakowa) jest ciężko chora. Rokowania są złe. Ale dziewczyna zapewnia, że wyzdrowieje. Ale nie wystarczy jej sił.

Dramatyczne chwile, wręcz ocierające się o tragedię, dotykają Annę Gruszczyńską (Tamara Arciuch) i Hankę (Małgorzata Kożuchowska). A to za sprawą Bogdana (Wojciech Czerwiński), byłego szwagra Anny, zatwardziałego bandziora. Kiedyś już ją napadł i szantażował, grożąc nożem. Teraz wedrze się do mieszkania Anki.

>>> ZOBACZ zwiastun 844. odcinka M jak miłość

Zażąda pieniędzy, zapowiadając, że jeżeli ich nie dostanie, mogą ucierpieć dzieci, które z nią widział. Przerażona Anna opowiada siostrze o napadzie i żądaniach Bogdana. Hanka postanawia stawić czoła bandycie.

Patrz też: M jak miłość: Zobacz ZDJĘCIA GROBU Hanki Mostowiak

Razem z Gruszczyńską czeka na jego przyjście. - Nie dostanie pan już ani grosza! - twardo zapewnia mężczyznę. Jeszcze nie wie, że stawia swoje życie na ostrzu noża. Dosłownie... Bandyta błyskawicznie wyciąga nóż i przystawi ostrze do szyi Hanki. Ale Hanka przeżyje napad nożownika.

Zobacz NOWĄ  CZOŁÓWKĘ M jak miłość:

{% load block_tags %}
{% video 2898 %}

Najnowsze