M jak miłość, odcinek 1620: Beata (Izabela Warykiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość. Beata zniszczy rodzinę Uli, Bartka i Kalinki? Mało kto wie kim prywatnie jest Izabela Warykiewicz! To żona innego znanego aktora z serialu - ZDJĘCIA

2021-12-08 8:49

Beata z "M jak miłość", którą gra Izabela Warykiewicz to przyrodnia siostra zmarłej Marzenki (Olga Szomańska) i wyjątkowo bezwzględna bohaterka, po trupach dążąca do celu. Już w 1620 odcinku "M jak miłość" Beata pokaże na co ją stać, kiedy przyjedzie do Mostowiaków zabrać Kalinkę (Oliwia Kępka). Nie będzie jej chodziło o dziecko Marzenki i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), ale o spadek należny Kalince po prababci. Z biegiem czasu w "M jak miłość" Beata stanie się jednym z najgorszych czarnych charakterów. Izabela Warykiewicz, która dołączyła do obsady serialu latem tego roku, to prywatnie żona jednego z aktorów, Maurycego Popiela. O ślubie gwiazd "M jak miłość" było głośno niespełna miesiąc temu! Poznajcie szczegóły.

Kim jest Beata z "M jak miłość" i czy odbierze Uli i Bartkowi córkę Kalinkę?

Izabela Warykiewicz w roli Beaty w "M jak miłość" stanie się wrogiem Mostowiaków, a zwłaszcza Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński), którym będzie chciała zabrać córkę Kalinkę! To młodzi Lisieccy zaopiekują się osieroconą przez Marzenkę i Andrzejka 2-letnią bratanicą, ale Beata będzie knuła jak kosztem bezbronnego dziecka szybko się wzbogacić.

Prawdziwe zamiary Beaty wyjadą na jaw w 1620 odcinku "M jak miłość" kiedy zjawi się w domu w Grabinie, by odebrać siostrzenicę, którą zobaczy drugi raz w życiu, którą nigdy się nie interesowała. Na drodze staną jej Barbara (Teresa Lipowska) i Artur Rogowski (Robert Moskwa)! To dzięki seniorce rodu córka Marzenki i Andrzejka będzie bezpieczna. Ale nie na długo! Bo Beata zacznie knuć jak przejąć opiekę nad Kalinką, żeby odebrać małej spadek po prababci Alinie - ziemię i działki budowlane w Grabinie.

Zobacz koniecznie: Aktorzy z M jak miłość już po ślubie. Tak wyglądała żona Maurycego Popiela w sukni ślubnej! Wyciekło jedyne ZDJĘCIE

Już w 1623 odcinku "M jak miłość" Beata zjawi się w szpitalu u schorowanej Aliny razem ze swoim notariuszem (Paweł Pyzio)! Będzie już miała gotowe dokumenty, żeby babcia złożyła podpis pod zmianą testamentu i zanim umrze przepisała wszystko na nią, a nie na Kalinkę. Na szczęście plany Beaty przejrzy Artur Rogowski, a sam Bartek na wieść o intrydze siostry Marzenki i jej kochanka Jarka (Marcel Wiercichowski) przysięgnie zwyrodnialcom, że nie dostaną tego, co się należy Kalince!

Beata zostanie w "M jak miłość" jeszcze przez długi czas i będzie zagrażała nie tylko Kalice, ale także Uli i Bartkowi oraz pozostałym członkom rodziny.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1623: Rogowski odkryje przekręt Beaty ze spadkiem dla Kalinki. Wykradnie dokumenty siostry Marzenki - ZDJĘCIA

Izabela Warykiewicz, czyli Beata z "M jak miłość" jest żoną Maurycego Popiela!

Prywatnie 37-letnia Izabela Warykiewicz jest żoną Maurycego Popiela, który w serialu gra Olka Chodakowskiego. Para wzięła ślub 13 listopada 2021, ale jest razem od blisko dziesięciu lat. Co ciekawe w "M jak miłość" Beata i Olek najpewniej nigdy się nie spotkają. Ich wątki nie będą w żaden sposób połączone. Ukochana Popiela do obsady serialu dołączyła latem tego roku. Ale to nie pierwszy raz Warykiewicz na planie "M jak miłość". Kilka lat temu wcielała się w inne bohaterki, ale pojawiła się tylko gościnnie. Wcześniej Izabela Warykiewicz grała mniejsze role w innych produkcjach. Ostatnio była m.in. Barbarą Pulchny w "Na Wspólnej".

M jak miłość, odcinek 1620 ZWIASTUN. Tak śmierć Marzenki i Andrzejka zmieni Bartka i wpłynie na losy Mostowiaków
Najnowsze