M jak miłość. Basia i Ania przejmą bistro Kingi! Dadzą popalić biednej France - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram / MTL Max Film M jak miłość. Basia i Ania przejmą bistro Kingi! Dadzą popalić biednej France - ZDJĘCIA

M jak miłość. Basia i Ania przejmą bistro Kingi! Dadzą popalić biednej France - ZDJĘCIA

2022-07-08 10:58

Zmiany w bistro w nowym sezonie "M jak miłość"! Dowodzenie nad "Naszym Zielonym Sadem" przejmą pogodzone Basia (Gabriela Raczyńska) i Ania (Gabriela Świerczyńska). Kuzynki znów odzyskają kontakt i wkroczą do akcji. Zmęczona i zestresowana Franka (Dominika Kachlik) dostanie propozycję wyjazdu, a przyjaciółki zajmą się knajpą. Ania i Basia w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" pokażą, na co je stać. Córka Pawła przejmie złe nawyki Wojciechowskiej i zrujnują Kindze (Katarzyna Cichopek) interes?

Ania i Basia przejmą "Nasz Zielony Sad"! Paweł zarządzi, że córka ma zastąpić Franke w "M jak miłość"

Basia i Ania pogodzą się w nowych odcinkach "M jak miłość" i wszystko wskazuje na to, że Wojciechowska przestanie być wredną i opryskliwą dziewuchą, która robi problemy Marcie (Dominika Ostałowska) i Andrzejowi (Krystian Wieczorek). Nawróci się, ale za to Basia zmieni styl i przefarbuje włosy na blond. Kuzynki złapią wspólny język, o czym pisaliśmy TUTAJ. Zuza (Amelia Zawadzka), koleżanka Ani, która namawiała ją do głupot, imprez i alkoholu, nie zdoła patrzeć na pojednanie przyjaciółek. Będzie mieszać w głowie Ani.

Ania i Basia w "M jak miłość" po wakacjach 2022 przejmą dowodzenie nad bistro Kingi, a przynajmniej taki plan wymyśli Zduński. Basia udowodniła, że jest odpowiedzialna i dobra, bo przecież pozwolili jej zamieszkać samej obok mieszkania Zduńskiego. Czasem przetrzymywała tam Jaśka (Stanisław Dusza), ale trzeba przyznać, że się spisała. Może będzie tak i tym razem, kiedy Paweł zaproponuje żonie wyjazd, a ona nie zgodzi się przez pracę. 

Sprawdź: M jak miłość. Ula dowie się prawdy o testamencie ojca! To Tadeusz pomoże Lisieckim przycisnąć Horbaczewskiego

- Ja szukam teraz ludzi do pracy, a nie sama sobie wakacje robić - powie niezadowolona góralka w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, kiedy mąż zaproponuje jej wspólny wyjazd. - Spokojnie, wrócimy do weekendu, Basia i Ania na pewno ci pomogą, Ala też - Zduński bez ogródek przyzna, że powierzyłby prowadzenie bistro córce, jej przyjaciółce i kelnerce Ali (Alicja Ostolska). Franka nie będzie do końca zachwycona tym pomysłem i może słusznie, skoro Wojciechowska jeszcze niedawno sprawiała takie problemy. 

Franka nie podejdzie entuzjastycznie do propozycji wyjazdu w "M jak miłość" po wakacjach, ale Paweł nie odpuści. jeśli dojdzie do przejęcia bistro przez Anię i Basię, może stać się niezłe zamieszanie. Zuza na pewno będzie czekała na okazję, by sprowadzić Anię na złą drogę i mieć kolejne okazje do imprezek.

Przeczytaj: M jak miłość. Poważny kryzys w bistro Kingi! Franka zostanie sama, a Paweł tylko pogorszy sprawę – WIDEO

M jak miłość. Poważny kryzys w bistro Kingi! Franka zostanie sama, a Paweł tylko pogorszy sprawę
Najnowsze