M jak miłość. Barbara Wypych szczerze o strasznych scenach na ślubie Janka i Soni. Wiele ją to kosztowało - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Barbara Wypych szczerze o strasznych scenach na ślubie Janka i Soni. Wiele ją to kosztowało - WIDEO

M jak miłość. Barbara Wypych szczerze o strasznych scenach na ślubie Janka i Soni. Wiele ją to kosztowało - WIDEO

Grająca Sonię w "M jak miłość" Barbara Wypych ujawniła, jak wiele ją kosztowały sceny zamachu na Janka (Tomas Kollarik)! Gwiazda serialu wyznała całą prawdę - nigdy jeszcze nie było tak ciężko! Dramat, który rozegra się tuż przed ślubem Soni i Janka spowoduje wielki chaos, szok i łzy.... Zobacz koniecznie, co mówią serialowa Sonia i jej koledzy z planu o tym pełnym emocji dniu zdjęciowym na WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Straszny dzień na planie  "M jak miłość". Czy Barbara Wypych naprawdę płakała ?

Już w 1562 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ostatni wspólny poranek Janka i Soni, przygotowania do ślubu i pełne oczekiwania sceny przed kościołem w Lipnicy. Jednak dramat jaki rozegra się po przyjeździe Janka jest nie do opisania! Kiedy strzały zamachowca dosięgną pana młodego wokół zapanują ogromny chaos, rozpacz, poleje się krew i łzy.

Soni towarzyszy ogromne wzruszenie, ponieważ ten proces zdobywania Janka był bardzo długi i wkrótce stanie na ślubnym kobiercu ze swoim ukochanym - mówi Barbara Wypych  o przygotowaniach Soni do ślubu z Jankiem w Kulisach "M jak miłość".

- Etap przygotowań, załatwiania wszystkich spraw, organizacji jest bardzo stresujący - potwierdza jej serialowy kolega Tomas Kollarik w "Kulisach M jak miłość".

- Czuć to przedślubne napięcie - dodaje serialowy świadek Janka, Jakub Kucner. 

Para młoda na pewno przeżyje sporo dodatkowych nerwów w dniu ceremonii o poranku w 1562 odcinku "M jak miłość". Jednak to wszystko nic w porównaniu z szokiem i rozpaczą, jakich wszyscy doświadczą na ślubie! Płatny morderca mafii podjedzie, odda 2 celne strzały i pan młody zamiast w ramionach Soni upadnie w kałuży krwi przed kościołem!   

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

Śmierć Janka w M jak miłość? Zginie przed ślubem postrzelony przez bandytę?!
M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik), Sobańska (Ewa Kasprzyk), Artur (Robert Moskwa), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik), Sobańska (Ewa Kasprzyk), Artur (Robert Moskwa), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

W 1562 odcinku "M jak miłość" po strzałach zamachowca pod kościołem zapanuje koszmarny chaos. Wszyscy będą w szoku, Sonia wpadnie w głęboką rozpacz, zacznie tulić Janka, a jej biała suknia zostanie zaplamiona krwią ukochanego. Bartek z Ulą z wielkim trudem odciągną pannę młodą od Janka, którego życie natychmiast trzeba będzie ratować! Te sceny musiały być niełatwe do zagrania nawet dla tak doświadczonej i wszechstronnej aktorki, jak Barbara Wypych. 

- Był to najtrudniejszy dzień zdjęciowy dla mnie w serialu "M jaki miłość" - zdradza Wypych w "Kulisach M jak miłość". I choć gwiazda mówiąc te słowa ma już na twarzy piękny uśmiech, widać, że mówi szczerze.

- Janek nie raz był w sytuacjach podbramkowych i jakieś obawy o duchy przeszłości na pewno za nim gdzieś tam kroczą - Kollarik opisuje przeżycia swojego serialowego bohatera w "Kulisach M jak miłość". Jak widać grający Janka aktor pozostaje równie twardy jak narzeczony Soni w szpitalu...  

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1561: Aneta wychowa dzieci Izy i Marcina! Weźmie się ostro za Szymka i Maję

M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft), Sobańska (Ewa Kasprzyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft), Sobańska (Ewa Kasprzyk)
Najnowsze