M jak miłość. Barbara Wypych szczerze o strasznych scenach na ślubie Janka i Soni. Wiele ją to kosztowało - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Barbara Wypych szczerze o strasznych scenach na ślubie Janka i Soni. Wiele ją to kosztowało - WIDEO

M jak miłość. Barbara Wypych szczerze o strasznych scenach na ślubie Janka i Soni. Wiele ją to kosztowało - WIDEO

Grająca Sonię w "M jak miłość" Barbara Wypych ujawniła, jak wiele ją kosztowały sceny zamachu na Janka (Tomas Kollarik)! Gwiazda serialu wyznała całą prawdę - nigdy jeszcze nie było tak ciężko! Dramat, który rozegra się tuż przed ślubem Soni i Janka spowoduje wielki chaos, szok i łzy.... Zobacz koniecznie, co mówią serialowa Sonia i jej koledzy z planu o tym pełnym emocji dniu zdjęciowym na WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Straszny dzień na planie  "M jak miłość". Czy Barbara Wypych naprawdę płakała ?

Już w 1562 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ostatni wspólny poranek Janka i Soni, przygotowania do ślubu i pełne oczekiwania sceny przed kościołem w Lipnicy. Jednak dramat jaki rozegra się po przyjeździe Janka jest nie do opisania! Kiedy strzały zamachowca dosięgną pana młodego wokół zapanują ogromny chaos, rozpacz, poleje się krew i łzy.

Soni towarzyszy ogromne wzruszenie, ponieważ ten proces zdobywania Janka był bardzo długi i wkrótce stanie na ślubnym kobiercu ze swoim ukochanym - mówi Barbara Wypych  o przygotowaniach Soni do ślubu z Jankiem w Kulisach "M jak miłość".

- Etap przygotowań, załatwiania wszystkich spraw, organizacji jest bardzo stresujący - potwierdza jej serialowy kolega Tomas Kollarik w "Kulisach M jak miłość".

- Czuć to przedślubne napięcie - dodaje serialowy świadek Janka, Jakub Kucner. 

Para młoda na pewno przeżyje sporo dodatkowych nerwów w dniu ceremonii o poranku w 1562 odcinku "M jak miłość". Jednak to wszystko nic w porównaniu z szokiem i rozpaczą, jakich wszyscy doświadczą na ślubie! Płatny morderca mafii podjedzie, odda 2 celne strzały i pan młody zamiast w ramionach Soni upadnie w kałuży krwi przed kościołem!   

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

Śmierć Janka w M jak miłość? Zginie przed ślubem postrzelony przez bandytę?!
M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik), Sobańska (Ewa Kasprzyk), Artur (Robert Moskwa), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik), Sobańska (Ewa Kasprzyk), Artur (Robert Moskwa), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

W 1562 odcinku "M jak miłość" po strzałach zamachowca pod kościołem zapanuje koszmarny chaos. Wszyscy będą w szoku, Sonia wpadnie w głęboką rozpacz, zacznie tulić Janka, a jej biała suknia zostanie zaplamiona krwią ukochanego. Bartek z Ulą z wielkim trudem odciągną pannę młodą od Janka, którego życie natychmiast trzeba będzie ratować! Te sceny musiały być niełatwe do zagrania nawet dla tak doświadczonej i wszechstronnej aktorki, jak Barbara Wypych. 

- Był to najtrudniejszy dzień zdjęciowy dla mnie w serialu "M jaki miłość" - zdradza Wypych w "Kulisach M jak miłość". I choć gwiazda mówiąc te słowa ma już na twarzy piękny uśmiech, widać, że mówi szczerze.

- Janek nie raz był w sytuacjach podbramkowych i jakieś obawy o duchy przeszłości na pewno za nim gdzieś tam kroczą - Kollarik opisuje przeżycia swojego serialowego bohatera w "Kulisach M jak miłość". Jak widać grający Janka aktor pozostaje równie twardy jak narzeczony Soni w szpitalu...  

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1561: Aneta wychowa dzieci Izy i Marcina! Weźmie się ostro za Szymka i Maję

M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft), Sobańska (Ewa Kasprzyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft), Sobańska (Ewa Kasprzyk)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze