M jak miłość. Barbara Wypych ogłosiła radosną nowinę! Nikt jej nie widział tak szczęśliwej – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Barbara Wypych ogłosiła radosną nowinę! Nikt jej nie widział tak szczęśliwej – ZDJĘCIA

M jak miłość. Barbara Wypych ogłosiła radosną nowinę! Nikt jej nie widział tak szczęśliwej – ZDJĘCIA

Sonia z "M jak miłość" ogłosiła na swoim profilu na Instagramie radosną nowinę! Zdjęcia Barbary Wypych - którą fani seriali kochają też za rolę Andzi w "Stuleciu Winnych" - z ciążowym brzuszkiem, poruszyły wszystkich! Młoda aktorka od kilku lat jest dosłownie "rozrywana" przez twórców seriali i filmów. Na jakiś czas odeszła z sagi rodu Mostowiaków, bo nie mogła pogodzić wszystkich pracy na kilku planach równocześnie. Czy gwiazda "M jak miłość" teraz zdecydowała się na wielką zmianę w swoim prywatnym życiu? A może to kolejna rola ukochanej narzeczonej Janka (Tomas Kollarik), Soni z "M jak miłość"? Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak wygląda serialowa Sonia w ciąży!

Gwiazda "M jak miłość" ogłosiła na Instagramie radosną nowinę! Zobacz Wypych z ciążowym brzuszkiem w GALERII ZDJĘĆ!

Sonia z "M jak miłość" zaskoczyła wszystkich na swoim profilu na Instagramie. Zdjęcie szczęśliwej Barbary Wypych w ciąży, przytulonej do partnera rozczuliło fanów gwiazdy. W takim wydaniu Soni jeszcze nie widzieliśmy, choć na to się zanosiło, kiedy po latach nieodwzajemnionej miłości stanęła prawie na ślubnym kobiercu. Niestety "prawie", twórcy "M jak miłość" zdecydowali, że właśnie tuż przed ślubem Janka z Sonią, pod kościołem w Lipnicy, mafijny zabójca odda śmiertelne strzały w kierunku komendanta. Później jedna z najbardziej lubionych par serialu wyjechała z Grabiny, uciekając przed mafią... 

Jednym z powodów wyjazdu Soni i Janka była niewątpliwie ogromna popularność Wypych, której kariera ruszyła jak lawina. Wspaniała Andzia w "Stuleciu Winnych", żona Stanisława (Jak Wieczorkowskich) znów podbiła serca widzów i posypały się propozycje kolejnych ról. Gwiazda musiała część swoich serialowych bohaterek na jakiś czas opuścić, bo nie była w stanie czasowo pogodzić gry na wielu planach. Czy tym razem Wypych zdecydowała się na poświęcenie się bardziej własnej rodzinie? Zobacz Sonię z "M jak miłość" w ciąży w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz Sonię z "M jak miłość" w ciąży i z maleństwem w GALERII ZDJĘĆ!

Ujawniamy: zdjęcia jakie opublikowała na swoim Instastory Barbara Wypych to jej kolejne "serialowe dziecko". Kochana przez wszystkich Sonia z "M jak miłość" i Andzia ze "Stulecia Winnych" gra ważną rolę w serialu "Tatuśkowie". W nowym hicie Polsatu Wypych wciela się w rolę Pauliny, partnerki życiowej Czarka, którego gra inna wielka gwiazda "M jak miłość", Kacper Kuszewski. 

Para w "Tatuśkach" doczeka się maleństwa, a w GALERII ZDJĘĆ można zobaczyć jak czule karmi nowonarodzone dziecko Sonia z "M jak miłość". Może jeszcze kiedyś doczekamy się podobnych ujęć z synkiem Janka w "M jak miłość"?    

M jak miłość, odcinek 1605: Wielka radość u Uli i Bartka! Tak długo na to czekali
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze