M jak miłość: Anna atakuje Marka: Zawiodłeś dzieci i Hankę!

2012-05-18 12:39

W 919. odcinku „M jak miłość”, Anna wygarnie Markowi, że zaniedbuje dzieci, które po śmierci Hanki bardzo go potrzebują. Nie zostawi suchej nitki również na Kasi, o którą ewidentnie jest zazdrosna.

Anna (Tamara Arciuch) nie będzie dłużej siedzieć z założonymi rękami i obserwować bez słowa poczynania Marka (Kacper Kuszewski). Podczas spotkania wygarnie mu, że jest złym ojcem i zaniedbuje swoje dzieci przez romans z Kaśką (Agnieszka Sienkiewicz). Nie omieszka również dodać, że cała sytuacja z Ulą (Iga Krefft) i sektą jest jego winą.

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość: Kasia zerwie z Robertem, bo KOCHA Marka! ZDJĘCIA

- Przykro mi, ale muszę ci to w końcu powiedzieć. Uważam, że za to, co dzieje się z Ulą, tylko jedna osoba ponosi odpowiedzialność… Ty!

Kobieta na tym nie poprzestanie i powie Markowi co myśli o jego postawie. Będzie miała do niego żal, że po śmierci Hanki (Małgorzata Kożuchowska), skupił się na swoim cierpieniu zapominając o tym co czują jego dzieci. Anna również nie pozostawi bez komentarza jego spotkań z Kaśką, której nigdy zresztą nie lubiła.

- Co, myślałeś, że rolę matki przejmie ta… Ta niedojrzała dziewczyna, która tak nachalnie kręci się koło ciebie i dzieci?! One potrzebują ciepła, zrozumienia, uwagi… I to dwadzieścia cztery godziny na dobę! I kogoś, komu naprawdę na nich zależy!

Patrz też: M jak miłość: Sekciarka wyłudziła od Uli 1000 ZŁOTYCH

Marek wybuchnie dopiero wtedy, gdy Anna wspomni o Hance, która z pewnością nie byłaby zachwycona jego postępowaniem.

- I jeszcze coś ci powiem: zawiodłeś nie tylko dzieci, ale i Hankę…
- No… Teraz pojechałaś po całości! Po tym, co powiedziałaś, nie mamy już chyba o czym ze sobą rozmawiać! - Mostowiak, wściekły, zerwie się z miejsca.

Czy Marek wyciągnie jakieś wnioski z rozmowy z Anną przekonamy się już we wtorek w 919 odcinku serialu „M jak miłość”.

Najnowsze