M jak miłość. Ania trafi za kratki?! Marta nie uwierzy do czego dopuścił Budzyński- WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ania trafi za kratki?! Marta nie uwierzy do czego dopuścił Budzyński- WIDEO

M jak miłość. Ania trafi za kratki?! Marta nie uwierzy do czego dopuścił Budzyński- WIDEO

Szok w "M jak miłość"! Ania (Gabriela Świerczyńska), ukochana córka Marty (Dominika Ostałowska) i pasierbica Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) trafi za kratki? Taki scenariusz jest wysoce prawdopodobny - gwiazdy serialu zdradziły sporo w "Kulisach M jak miłość"! Obsesyjna miłość, chora zazdrość i hormony nastolatki to mieszanka piorunująca. W jaką kryminalną aferę wplącze się Ania z powodu toksycznej miłości do Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak)? Ujawniamy; Marta i Budzyński nie uwierzą, że to ich córka... A Wojciechowska nie daruje byłemu mężowi tak haniebnego zaniedbania! Zobacz koniecznie co mówią gwiazdy na WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ!

Ania w "M jak miłość" wplącze się w aferę kryminalną! Rodzice prawnicy nie dadzą sobie z tym rady

W nowych odcinkach "M jak miłość" dramat zakochanej w Wareckim Ani będzie przybierał na sile. Dziewczyna nie odpuści i choć oszukała własną matkę, że Adama już nic dla niej nie znaczy, tak naprawdę zrobi absolutnie wszystko, aby go zdobyć. Jej rodzice, Budzyński i Marta dosłownie oniemieją, kiedy zobaczą do czego jest zdolna ich ukochana "mała" córeczka! Czy Ania trafi a kratki?

Taki scenariusz w "M jak miłość" jest niewykluczony, bowiem spirala szaleństwa wokół miłości Ani dopiero zaczęła się rozkręcać! A grający Budzyńskiego Krystian Wieczorek potwierdza, że problemy z Anią dopiero będą. Co jeszcze wymyśli szalona nastolatka, aby zdobyć nauczyciela?     

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1607: Serce Joasi nie wytrzyma widoku Leszka z nową kochanką! To kolejny objaw choroby - ZDJĘCIA

W dramat Ani w "M jak miłość" mocno wkroczy też jej były chłopak Damian (Oliver Proctor), który wykreuje aferę z pogranicza pedofilii!. Chłopak oszuka wszystkich, że Warecki uwodził Anię i wymuszał od niej nagie zdjęcia. A to jeszcze nie wszystko... 

- Próbuje pokazać Ani, że Warecki nie jest osobą, z którą powinna być - próbuje tłumaczyć swojego bohater Proctor.

- Ja tego nie wysłałam - będzie się tłumaczyła Ania Adamowi.

- Przynajmniej nie kłam i nie pogarszaj sytuacji - ofuknie uczennicę Warecki. 

Jak zachowa się doprowadzona do ostateczności Ania w "M jak miłość"? Wszystko wskazuje na to, że źle i to bardzo! Czy złamie prawo i przy okazji serca rodziców prawników?

- Ania czuje się bardzo winna bo wie, że o wszystko przez nią - Świerczyńska tłumaczy co się dzieje w głowie i sercu Ani w "Kulisach M jak miłość". - Ania nie chciała, żeby to zaszło aż tak daleko... Ale no, stało się, nie można tego odwrócić - dodaje młodziutka gwiazda serialu.

- Ania, jak się okazuje będzie niezłym ziółkiem w następnych odcinkach! - zdradza Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". 

- Boże, gdybym była tu, na miejscu to by się nie darzyło - skomentuje zrozpaczona Marta w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

Czy Ania w "M jak miłość" będzie miała kłopoty z prawem? Jej oszalały z zazdrości eks chłopak, Damian będzie je miał na pewno, nauczyciel straci pracę, a może i prawo do wykonywania zawodu, ale ona wciąż nie będzie go miała. Jak daleko się posunie w swojej rozpaczy?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1605: Rozpacz u Rogowskich. Ta śmierć będzie wstrząsem dla Marysi i Artura. Nie zdołają pomóc Basi - ZDJĘCIA

Dramat Ani w "M jak miłość" zamieni życie wszystkich w koszmar! Budzyński nigdy sobie nie daruje, że do tego dopuścił
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany