M jak miłość

M jak miłość. Andrzej spędzi resztę życia za kratkami?! Tak zapłaci za jedną noc na konferencji we Wrocławiu

Andrzej (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość" może zapłacić wysoką cenę za jedną noc, podczas której wypił za dużo na konferencji we Wrocławiu. Wtedy to miał rzekomo przespać się z Julią (Marta Chodorowska), która natychmiast potem ogłosiła ciążę. Dziecko ostatecznie nie przyszło na świat, a Magda (Anna Mucha) nie tylko wybaczyła Andrzejowi domniemaną zdradę, ale przygarnęła Nadię, która samotnie uciekała przed wojną w Ukrainie. Julia nie może patrzeć na szczęście Budzyńskich, więc postanowiła ich zniszczyć. To już pewne, że w nowym sezonie "M jak miłość" uda jej się nowy spisek i Andrzej zostanie aresztowany za jej zabójstwo! Czy mecenas Budzyński spędzi resztę życia za kratkami? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość po wakacjach. Andrzej zapłaci dożywotnim więzieniem za jedną noc z Julią?

Andrzej w nowym sezonie "M jak miłość" znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie. Były już sygnały, że Julia kombinuje ostry spisek przeciwko niemu - pisaliśmy o tym jako pierwsi - ale Budzyński niestety je zlekceważył. Dzięki temu Malicka urządziła aferę i przekonała samego Rotkiewicza, że jest nękana i osaczana przez byłego kochanka. Julia sfabrykowała także maila, którego adresata sfałszowała, a napisała go sama do siebie. Wyszło z niego, że Andrzej błaga ją o jeszcze jedną szansę w tajemnicy przed Magdą. I zapowiada się na to, że rzekoma kochanka odniesie sukces. 

Już raz szykowało się, że to Andrzej w "M jak miłość" wypowie Julii wojnę sądową, aby potwierdzić, kto tak naprawdę był ojcem jej dziecka. Ale niestety nie zrobił tego i gorzko pożałuje!

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" do domu Andrzeja zapuka dwóch smutnych policjantów po cywilnemu z zamiarem aresztowania prawnika. W tym czasie Sylwia będzie krążyć po "miejscu zbrodni", które zostawi Malicka w swoim mieszkaniu, zanim zniknie. Tam znaleziony zostanie szalik Andrzeja, który Julia wcześniej ukradnie z wieszaka w jego kancelarii i porzuci na upozorowanym "miejscu przestępstwa". 

Czy Andrzej w "M jak miłość" pozwoli się wsadzić na resztę życia do więzienia za zabójstwo, którego nikt nie popełnił? Jeżeli Budzyński nie zorientuje się na czas i nie zacznie walczyć o siebie z manipulantką na sali sądowej, przegra swoje życie. 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Potworny dramat Magdy. Straci dwóch ukochanych mężczyzn

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
M jak miłość. Zemsta Julii na Andrzeju. Wariatka urobi nawet Rotkiewicza, żeby był po jej stronie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze