M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na kwarantannie przez koronawirusa! Jak dzielą się opieką nad synem?

2020-03-28 13:33 Ag
M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na kwarantannie przez koronawirusa! Jak dzielą się opieką nad synem?
Autor: Instagram M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na kwarantannie przez koronawirusa! Jak dzielą się opieką nad synem?

Uwielbiana para z "M jak miłość", Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, czyli Iza i Marcin, na domowej kwarantannie z powodu epidemii koronawirusa zgodzili się udzielić wywiadu online w "Pytaniu na śniadanie". I tylko tam powiedzieli szczerze jak radzą sobie w domu, czy wytrzymują razem 24 godziny na dobę, bo to przecież spore wyzwanie dla każdego związku. Gwiazdy "M jak miłość" wyznały, że doceniają czas, który mają dla siebie i bliskich, choć przypominają teraz włoskie małżeństwo. Podczas kwarantanny dzielą się opieką nad synem Mikołaja Roznerskiego, 9-letniem Antkiem, z byłą partnerką aktora, Martą Juras. Co jeszcze powiedzieli?

Jak Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski spędzają kwarantannę z powodu koronawirusa?

Serialowi Iza i Marcin z "M jak miłość", jak pozostali członkowie obsady serialu, mają teraz przerwę w zdjęciach. Epidemia koronawirusa wstrzymała pracę na planach wielu produkcji TVP, ale za kulisami "M jak miłość" trwa także planowana przerwa w kręceniu odcinków. Ekipa skończyła nagrywać już ten sezon, którego finał przewidziany jest na początek czerwca.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, jak inni artyści, nie grają też spektakli w teatrze. Objęci domową kwarantanną z powodu koronawirusa zgodzili się jednak na wywiad dla "Pytanie na śniadanie". W swoim mieszkaniu w Warszawie opowiedzieli przez Skype jak radzą sobie w izolacji od otoczenia.

Patrz też: Rozstanie gwiazd M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozdzieleni przez koronawirusa - WIDEO

Dla pary z "M jak miłość" to czas próby ich związku, bo spędzają razem 24 godziny na dobę. I przyznali przed kamerami, że dochodzi między nimi do kłótni. - Nie jesteśmy autorytetami w tej sprawie, przypominamy włoskiej małżeństwo - ujawniła Adriana Kalska.
- Bardzo temperamentne! Ada zamyka okna, ja je otwieram - dodał Mikołaj Roznerski. 

Przy okazji aktor z "M jak miłość" dodał, że w mieszkaniu jest także jego syn, bo podczas kwarantanny dzieli się opieką nad 9-letnim Antkiem ze swoją byłą partnerką, Martą Juras.

- Staramy się wykorzystać ten czas jak najlepiej. W tym momencie my artyści nie pracujemy, ale staramy się spędzać czas ze sobą, ale też zabawiać innych przez internet. Przez ostatni rok dużo pracowaliśmy i teraz drugi tydzień siedzenia w domu, zajęcia się samym sobą i człowiek staje w trudnej sytuacji. Wspieramy się razem, jest jeszcze mój synek, który ma szkołę online, więc pracujemy nad tym cały czas z jego mamą i wspólnie - wyjaśnił.

Roznerski, który tak jak Marcin w "M jak miłość", znany jest ze sportowego trybu życia i bardzo dba o swoją formę przyznał, że ma w mieszkaniu nawet małą siłownię. - Wybudowałem sobie domową siłownię w pokoju mojego syna...

- Potwierdzam, jest cały rytuał wychodzenia do siłowni!
- Ćwiczę dużo, siedzę tam 1,5 godziny robię trening, a potem gotuję. A że dużo gotuję to muszę dużo jeździć na rowerze, ćwiczyć! - śmiał się przed kamerami "Pytania na śniadanie".

Kalska pochwaliła swojego ukochanego za popisowe danie. - Specjalizuje się w zupach, robi najlepszy rosół na świecie! Za ten rosół mogłabym oddać wszystko.
- To jest rosół, który gotuje się cztery godziny, specjalna receptura! - dodał Roznerski.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na Instagramie
Autor: Instagram Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na Instagramie
Najnowsze