Lilka z M jak miłość poszukiwana przez policję! Przerażające zdjęcia Moniki Mielnickiej z planu! - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Lilka z M jak miłość poszukiwana przez policję! Przerażające zdjęcia Moniki Mielnickiej z planu! - WIDEO, ZDJĘCIA

Lilka z M jak miłość poszukiwana przez policję! Przerażające zdjęcia Moniki Mielnickiej z planu! - WIDEO, ZDJĘCIA

Lilka z "M jak miłość" stoczy się na samo dno! Do sieci wyciekły zdjęcia z planu, na których Monika Mielnicka, grająca - kochaną nad życie przez Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała) Lilkę j- jest poszukiwanym przez policję przestępcą! Czy tak będą wyglądały dalsze losy niewiernej Lilki, która dla milionera Ethana (Paweł Roman) i podróży do Paryża odrzuciła wielką miłość i rodzinę Mostowiaków? Monika Mielnicka jest bardzo przekonująca w scenach, kiedy bluzga najgorszymi słowami i wygląda jak panna spod latarni! Co się stało z Lilką z "M jak miłość" - zobacz WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ!

Lilka z "M jak miłość" ucieka przed policją! Mielnicka klnie jak szewc! - zobacz WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ

Na Instagramie Lilki z "M jak miłość" pojawił się porażający materiał z planu! Monika Mielnicka jest poszukiwana przez policję, a kiedy w końcu ją dopadną, zachowuje się jak dziewczyna spod latarni! Wulgarny strój, obrzydliwe słownictwo i najgorsze towarzystwo - taka właśnie jest dzisiaj bohaterka grana przez Monikę Mielnicką!

W najnowszym sezonie "M jak miłość" nie zobaczymy żony Mateusza Mostowiaka. Ukochany wnuk Barbary (Teresa Lipowska) w rozpaczy po zdradzie Lilki ostatecznie udał się w podróż dookoła świata, rozważając uprzednio samobójstwo. Co się dzisiaj dzieje z jego żoną? Monika Mielnicka pokazała wszystko na swoim profilu na Instagramie - zobacz WIDEO I GALERIĘ ZDJĘĆ.  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1612: Budzyńscy wyrzucą Marzenkę i Andrzejka z siedliska? Teraz to będzie dom Magdy i Andrzeja!

Najpierw na WIDEO widzimy scenę, w której policjant pyta przesłuchiwanego świadka, czy tej właśnie dziewczyny mają szukać i pokazuje zdjęcie Lilki z "M jak miłość"!

- Czy to jest ta dziewczyna? - pyta śledczy

- Tak, to jest ta dziewczyna! - potwierdza świadek

Dziewczyna na ZDJĘCIU ma krótsze, niż Lilka, również mocno rozjaśnione blond włosy - takie jak żona Mateusza miała po powrocie z Australii. Jak bardzo się zmieniła zobaczymy w kolejnych scenach, kiedy zostaje już złapana. Co za słownictwo! Takich bluzgów nigdy w życiu nie słyszeliśmy w "M jak miłość"!

-  Co starzy dali na mnie zgłoszenie? Ja im tej kasy nie zajebałam, pewnie przepili! - próbuje wyrwać się bohaterka Mielnickiej z policyjnej obławy - zobacz WIDEO, na którym bohaterka Mielnickiej klnie jeszcze gorzej! 

Ujawniamy - wulgarna postać, którą gra Mielnicka to jej nowa rola w "Dzielnicy strachu". To nowy serial telewizji Puls, w której wystąpi niezła ekipa aktorska z "M jak miłość"!

Głównymi bohaterami nowego serialu są dzielnicowi oraz obstawiana przez nich niebezpieczna dzielnica miasta, w której rozgrywają się kryminalne historie. W jednej z nich zagra właśnie Monika Mielnicka, jako przedstawicielka tzw. trudnej młodzieży z patologicznych domów. 

W rolach policjantów zobaczymy: Andrzeja (Andrzej Młynarczyk - Tomek z "M jak miłość"), Agatę (Agata Załęcka - panna młoda w 789 i 791 odcinku "M jak miłość"), Karolinę (Maja Wachowska - sekretarka Lorenc w "M jak miłość") i śledczy Rafał (Maciej Kosmala - dziennikarz Kornel Bogucki w "M jak miłość"). Świat przestępczy w nowym serialu odgrywają gwiazdy "M jak miłość": Grażyna Strachota (grała Karolinę Maj, matkę Darka w "M jak miłość") i Filip Gurłacz (Robert Wrońśki w "M jak miłość). 

Czytaj także: Zmarli aktorzy z Barw szczęścia ostatni raz razem! Wzruszający 2500 odcinek z Kiersznowskim, Nowiszem i Pęczkiem - ZDJĘCIA

Lilka z M jak miłość poszukiwana przez policję! Przerażające zdjęcia Moniki Mielnickiej z planu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze