Lilka odeszła z M jak miłość, a teraz Monika Mielnicka przeszła kolejną metamorfozę! Zaszalała z ostrym cięciem - WIDEO

i

Autor: Instagram Lilka odeszła z M jak miłość, a teraz Monika Mielnicka przeszła kolejną metamorfozę! Zaszalała z ostrym cięciem - WIDEO

Lilka odeszła z M jak miłość, a teraz Monika Mielnicka przeszła kolejną metamorfozę! Zaszalała z ostrym cięciem - WIDEO

2021-06-08 10:40

Lilka (Monika Mielnicka) odeszła z "M jak miłość" z hukiem. Żona Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała) przemieniła się z grzecznej i miłej dziewczynki w kobietę z pazurem. Monika Mielnicka chyba całkowicie chce odciąć się od wizerunku Lilki z "M jak miłość", bo przeszła kolejną metamorfozę! Po długich, brązowych włosach nie ma śladu. Aktorka postawiła na ostre cięcie i staranny makijaż. Monika Mielnicka zaskakuje w nowym wydaniu i trudno rozpoznać w niej grzeczną Lilkę. Chce udowodnić, że nie ma ze swoją bohaterką nic wspólnego?

Spektakularna metamorfoza Lilki z "M jak miłość". Monika Mielnicka nie przypomina już swojej bohaterki

Lilka nie pojawi się już w "M jak miłość", a wszystko za sprawą decyzji Moniki Mielnickiej, która postanowiła pożegnać z serialem. Wygląda na to, że aktorka chce kompletnie odciąć się od roli, bo przeszła kolejną metamorfozę wizerunku! Widzowie byli przyzwyczajeni, że żona Mateusza prezentuje się jako skromna dziewczyna z długimi, brązowymi włosami z grzywką. Może dlatego byli tak oburzeni, kiedy w jednym z ostatnich odcinków "M jak miłość" minionego sezonu, Lilka pojawiła się w Grabienie jako blondynka, w drogich ciuchach. 

Banachowa (Dorota Chotecka-Pazura) ledwo poznała córkę. Rodzina Mostowiaków nie mogła uwierzyć, że Lilka rzuciła Mateusza i wybrała wystawne życie u boku bogacza z Ameryki. Dziewczyna pokazała pazurki i postanowiła wyjechać z kochankiem do Paryża, a później w świat! A to tylko początek zmian u aktorki. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Tragedia u Budzyńskich! Ania pozbędzie się Magdy z zemsty za to, że odbiła jej chłopaka

Lilka odeszła z M jak miłość, a teraz Monika Mielnicka przeszła kolejną metamorfozę! Zaszalała z ostrym cięciem

Widzowie "M jak miłość" nie mogli przyzwyczaić się do blond wersji Lilki. Teraz Monika Mielnicka zdecydowała się na jeszcze bardziej radykalną zmianę. Postanowiła zaszaleć u fryzjera i zrobiła ostre cięcie swoich długich włosów. Na swoim profilu na instagramie pokazała się odbiorcom w nowej wersji. Fani Lilki z "M jak miłość" mogą być w szoku.  Starannie umalowana aktorka nosi teraz o wiele krótsze włosy, ale nadal pozostała przy kolorze blond. Jest to jednak nieco cieplejszy odcień, który podkreśla jej cerę. Aktorka postanowiła nie pozbywać się do końca grzywki, ale teraz rozchodzi się ona na boki, okalając twarz. 

Przeczytaj: Aneta z M jak miłość pokazała prawdziwą twarz. Ilona Janyst długo nie mogła dojść do siebie. Poszło o jeden wpis na Instagramie - WIDEO

Wygląda na to, że Monika Mielnicka całkiem chce odciąć się od swojej bohaterki w "M jak miłość". Stawia na zmiany i nie wygląda już jak za czasów grania w serialu. Wydaje się być bardzo zadowolona ze zmian i chętnie zapozowała do zdjęcia. Fani "M jak miłość" mogą czuć się rozczarowani, że aktorka chce całkowicie pozbyć się wizerunku Lilki, ale dziewczyna ma już inny pomysł na siebie. Skupi się teraz na studiach psychologicznych oraz udziale w innych projektach. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze