M jak miłość

Krystian Wieczorek odejdzie z M jak miłość? Dostał rolę Adama w Pierwszej miłości! - ZDJĘCIA

2023-02-03 9:38

Krystian Wieczorek przejdzie z "M jak miłość" do serialu Polsatu, "Pierwsza miłość"? To już oficjalne, że wiosną 2023 roku Wieczorek, znany głównie z roli Andrzeja Budzyńskiego, pojawi się w obsadzie "Pierwszej miłości", a jego bohater Adam wywoła sporo zamieszania w życiu jednej z ważnych postaci. Czy to oznacza, że Wieczorek odejdzie z "M jak miłość"? Wiadomo już, że lada moment w 1708 odcinku serialu, dotrą tragiczne wiadomości o wypadku Andrzeja na Ukrainie. Budzyński zapadnie w śpiączkę, będzie miał uraz mózgu, ale przeżyje. Jak długo? Sprawdź, co wiadomo o zawirowaniach z Wieczorkiem.

Kogo Krystian Wieczorek będzie grał w "Pierwszej miłości"?

Krystian Wieczorek pożegna się z "M jak miłość", bo teraz będzie gwiazdą "Pierwszej miłości"? Podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu 2023 ujawniono, że Wieczorek lada moment dołączy do obsady serialu jako nowy bohater Adam. Tajemniczy mężczyzna pojawi się w wątku Laury (Katarzyna Maciąg), rywalki Marysi (Aneta Zając), która zadurzyła się w jej ukochanym, Jakubie Wenerskim (Przemysław Sadowski). Laura pozna Adama, granego przez Wieczorka i od razu dostrzeże, że jest ideałem mężczyzny. Tak jak jej zmarły mąż Grzegorz. Ale tak naprawdę okaże się, że Adam skrywa wiele tajemnic. Będzie przyjacielem Wenerskiego, ale z czasem stanie się jego przeciwnikiem...

Czy Krystian Wieczorek porzuci rolę Andrzeja Budzyńskiego w "M jak miłość"?

Rola Krystiana Wieczorka w "Pierwszej miłości" będzie się rozwijała z odcinka na odcinek, stanie się jednym z bardziej emocjonujących wątków w serialu. Czy to oznacza, że Wieczorek odejdzie z "M jak miłość"? Prawdą jest, że Andrzej Budzyński będzie bliski śmierci, gdy w 1708 odcinku "M jak miłość" ulegnie tragicznemu wypadku na Ukrainie. Początkowo nie będzie wiedział czy Andrzej żyje, bo zaginie na miejscu wypadku. Ze wstępnych ustaleń będzie wynikało, że Budzyński zginie.

Wieść o możliwej śmierci Andrzeja w 1708 odcinku "M jak miłość" dobije jego kochankę Julię (Marta Chodorowska). Żona Budzyńskiego, Magda (Anna Mucha) także będzie odchodzić od zmysłów ze strachu, że Andrzej już nie wróci. Dopiero w 1710 odcinku "M jak miłość" uda się odnaleźć rannego Andrzeja w szpitalu na Ukrainie. Będzie pogrążony w śpiączce, bo dozna poważnego urazu głowy. Ale Budzyński przeżyje, a Wieczorek zostanie w obsadzie "M jak miłość". Nie ma powodów do obaw, że zabraknie Andrzeja u boku Magdy.

Krystian Wieczorek cały czas kręci nowe odcinki "M jak miłość", które będą emitowane w TVP2 do końca tego sezonu, czyli aż do przerwy wakacyjnej. Jednocześnie nagrywa "Pierwszą miłość" we Wrocławiu. Jedna rola nie wyklucza bowiem drugiej.

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze