Koniec M jak miłość. Kulisy ostatniego 1594 odcinka. Takich scen jeszcze nie było - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Kulisy ostatniego 1594 odcinka. Takich scen jeszcze nie było - WIDEO

Koniec M jak miłość. Kulisy ostatniego 1594 odcinka. Takich scen jeszcze nie było - WIDEO, ZDJĘCIA

Kinga z "M jak miłość" wprowadziła fanów na prawdziwe kulisy ostatniego 1594 odcinka "M jak miłość"! Jak powiedziała sama Cichopek w "Kulisach M jak miłość" takich scen w serialu jeszcze nigdy nie było! Gwiazdy zdumiewała liczba osób na planie i przeciągające się godziny kręcenia finałowego odcinka. Grający serialowego Kamila Marcin Bosak okazał nawet pewne zniecierpliwienie faktem, że nieco zbyt długo musiał wytrzymać w uroczystym nastroju... Z kolei Iga Krefft, czyli Ula podczas pracy na planie ostatniego odcinka "M jak miłość" odkryła czego zawsze jej brakowało! Zobacz koniecznie WIDEO zza prawdziwych "Kulis M jak miłość"!

Za Kulisami ostatniego odcinka "M jak miłość"! Zobacz co się tam działo!

W "Kulisach M jak miłość" zobaczyliśmy jak naprawdę wyglądała praca na planie niezwykle emocjonującego odcinka "M jak miłość"! Praca zajęła ekipie aż 2 dni, a nawet najbardziej doświadczone gwiazdy były bardzo zmęczone. Choć efekt jest zdumiewający - ostatni odcinek serialu przed wakacjami 2021 to emocjonalny wulkan! Jak doszło na nakręcenia tego wyjątkowego finału?

- Dzisiaj w "Kulisach" zdradzimy wam prawdziwe kulisy pracy na planie "M jak miłość"! Przed nami dwa bardzo trudne dni zdjęciowe - Katarzyna Cichopek oprowadziła fanów po planie zdjęciowym w specjalnym odcinku programu TVP.   - Wystąpi łącznie 27 aktorów, do tego statyści plus pies i kapela góralska! Będą tańce, będą śpiewy, będzie się działo. A to wszystko w pięknym odnowionym bistro, które teraz nazywa się "Nasz Zielony Sad". Zapraszam, chodźcie! - zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość". 

Zobacz też: Koniec M jak miłość. Duch Lucjana w nowym bistro Kingi w ostatnim 1594 odcinku! Franka uczci pamięć zmarłego dziadka w wyjątkowy sposób – WIDEO

Koniec M jak miłość. Duch Lucjana w finale sezonu w 1594 odcinku! Takich scen w serialu jeszcze nie było
M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm

Gospodynią "Kulis M jak miłość" pozostała Katarzyna Cichopek, ale również inne gwiazdy chętnie wypowiadały się na temat tego, co się działo na planie podczas kręcenia 1594 ostatniego odcinka serialu. Na przykład serialowy Kamil nie kryl zniecierpliwienia!

- Wszyscy muszą być cały czas w takim podniosłym nastroju. I to jest najtrudniej przez te wiele godzin utrzymać - mówił Marcin Bosak w "Kulisach M jak miłość". 

- Najtrudniejsze jest chyba to, że jest nas na planie strasznie dużo! Wszyscy musza się jakoś odnaleźć na swojej pozycji - wtórowała mu serialowa partnerka Anita, czyli Melania Grzesiewicz w "Kulisach M jak miłość". 

- Drodzy państwo, jest bardzo późno, są nocne zdjęcia, przyjechali górale z góralską muzyką - zdradza Arek Smoleński, czyli serialowy Bartek  w Kulisach M jak miłość". - Nie mamy wyjścia, musimy kręcić do rana - aktor puszcza oko do publiczności. 

- Więcej tego mogłoby być tego u nas w serialu - komentuje Iga Krefft rodzinne tradycje podkreślone przez "stryja Franki", Gutowskiego ((Piotr Majerczyk) w "Kulisach M jak miłość". - Bardzo pięknie - dodaje na dźwięk góralskich skrzypiec. 

Na razie produkcja "M jak miłość" nie opublikowała zwiastuna 1595 odcinka "M jak miłość". Zamiast tego na koniec 1594 odcinka gwiazdy żegnają się i dziękują widzom za to, że byli z nimi przez cały sezon. Życzą też wszystkim miłości! Czy ona zagości na dłużej w domach Mostowiaków i przyjaciół? Przekonamy się po wakacjach 2021! 

Czytaj także: Lilka odchodzi z M jak miłość. Monika Mielnicka ostatni raz w roli Lilki w 1592 odcinku! Ujawniła co się z nią stanie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1594: Paweł (Rafał Mroczek), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1594. Misiek (Aleksander Bożyk), pies Saper

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Misiek (Aleksander Bożyk), pies Saper
M jak miłość, odcinek 1594: Pożegnanie z Mostowiakami! Ostatni 1594 odcinek wstrząśnie całą rodziną - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1594: Pożegnanie z Mostowiakami! Ostatni 1594 odcinek wstrząśnie całą rodziną - ZDJĘCIA
M jak miłość, odc. 1594: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1594: Franka (Dominika Kachlik), Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1594: Piotrek (Marcin Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), Mikołaj (Marcin Bobak)

i

Autor: MTL Maxfilm
Koniec M jak miłość. Piotrek i Kinga pobici w 1594 odcinku! Bydlak rzuci się na Zduńską i ucieknie z miejsca przestępstwa! - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod Koniec M jak miłość. Piotrek i Kinga pobici w 1594 odcinku! Bydlak rzuci się na Zduńską i ucieknie z miejsca przestępstwa! - WIDEO, ZDJĘCIA
M jak miłość, odc. 1594: Franka (Dominika Kachlik), Basia (Gabriela Raczyńska)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1594. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1594. Ala (Alicja Ostolska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany