Koniec M jak miłość. Kinga w ciąży wpadnie w panikę w ostatnim 1594 odcinku! Nie poradzi sobie z kolejnym dzieckiem

i

Autor: MTL MAXFILM Koniec M jak miłość. Kinga w ciąży wpadnie w panikę w ostatnim 1594 odcinku! Nie poradzi sobie z kolejnym dzieckiem

Koniec M jak miłość. Kinga w ciąży wpadnie w panikę w ostatnim 1594 odcinku! Nie poradzi sobie z kolejnym dzieckiem

2021-05-25 16:46

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie podejrzewać, że zaszła w kolejną ciążę! Początkowo Zduńska będzie wypierać tą myśl, jednak po rozmowie z Piotrkiem (Marcin Mroczek) potwornie się zmartwi. Na domiar złego jeszcze w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną spotka Cygankę, która dodatkowo potwierdzi jej podejrzenia. Załamana Zduńska wpadnie w prawdziwą panikę, gdyż uzna, że nie są z Piotrkiem gotowi na kolejne piąte dziecko!

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami Kinga będzie szykować się do ponownego otwarcia swojego bistro pod nową nazwą Nasz Zielony Sad. Jednak od samego rana Zduńska nie będzie czuła się najlepiej, gdyż zauważy u siebie nietypowe dolegliwości. Jej złe samopoczucie natychmiast zaniepokoi Piotrka, który w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną zacznie podejrzewać, że jego żona mogła zajść w ciążę!

- Kochanie, a może… Czy ty przypadkiem… nie jesteś w ciąży? - zapyta delikatnie żonę, jednak Kinga od razu rozwieje jego wątpliwości i zaprzeczy jego domysłom.

- W ciążę nie zachodzi się... "przypadkiem"! Proszę cię, bez paniki, okej? Mam zwykłe mdłości... - odeprze Zduńska, jednak słowa Piotrka nie dadzą jej spokoju, przez co zagłębi się w myślach. Policzy sobie na szybko w głowie, kiedy doszło między nimi do ostatniego współżycia, a gdy wszystko przekalkuluje to aż zblednie z wrażenia.

- To w ogóle nie wchodzi w grę, słyszysz?! Nie możemy mieć więcej dzieci, nie damy rady! Rozumiesz?! Boże, Piotrek... To... Przecież to niemożliwe!... - zacznie wypierać tą myśl spanikowana Kinga!

Patrz też: M jak miłość. Szczęście Franki i Pawła nie potrwa długo! Po wakacjach zginie z rąk byłego narzeczonego bandyty?

Koniec M jak miłość. Ciąża Kingi, odrzucone oświadczyny Pawła i samobójstwo Mateusza w ostatnich odcinkach sezonu

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami Kinga po porannej rozmowie z mężem będzie bardzo roztargniona. Myśl o tym, że po raz kolejny mogła zajść w ciążę sprawi jej sen z powiek. Przecież po narodzinach uroczych bliźniaczek Emilki (Julia Kempka) i Zuzi (Marcelina Kempka) obiecali sobie z Piotrkiem, że nie planują już więcej mieć dzieci! Ostatnia ciąża o mały włos nie doprowadziła do jej rozstania z mężem, a także do upadku jej bistro, więc strach pomyśleć, co mogła spowodować by następna! Na domiar złego jeszcze w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną Kinga spotka przy centrum handlową Cygankę, która wywróży jej, że wkrótce ich rodzina się powiększy!

- To rodzinka się wam powiększy... Zjawi się ktoś nowy, nowy członek rodziny i będzie przez wszystkich kochany, choć nikt na niego nie czeka... - wyjawi jej wróżka. Słowa Cyganki w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami sprawią, że Kinga coraz poważniej zacznie myśleć o ciąży i wpadnie w jeszcze większą panikę!

Spójrz także: Koniec M jak miłość. Ala i Ewka wyrzekną się Lilki w ostatnim 1594 odcinku! Staną murem za Mateuszem. Nie będzie miała do czego wracać

Jednak jeszcze w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną okaże się, że przypuszczenia Zduńskich co do kolejnego dziecka są mylne! Co prawda w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami rodzina Zduńskich tak jak przewidziała wróżka faktycznie się powiększy! Do rodzinnego grona dołączy czworonożny przyjaciel, którego Piotrek i Kinga ocalą z rąk bezwzględnego właściciela, który zostawił psa na pastwę losu! Saper, gdyż takie imię dla nowego członka rodziny wymyśli Mikołaj (Aleksander Bożyk) zagości u Zduńskich jeszcze w w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami!

Zobacz również: M jak miłość. Szczęście Franki i Pawła nie potrwa długo! Po wakacjach zginie z rąk byłego narzeczonego bandyty?

Najnowsze