M jak miłość, odcinek 1401, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1401, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)

Koniec M jak miłość. Artur Rogowski znów będzie ojcem. Wzruszająca chwila na ślubie Uli

2019-05-20 21:25

Ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacjami 2019 to wyjątkowo szczęśliwy dla rodziny Rogowskich i Mostowiaków dzień. W 1452 odcinku "M jak miłość" w Grabinie odbędzie się ślub Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). W tym wzruszającym momencie Artur Rogowski (Robert Moskwa) dostąpi wielkiego zaszczytu. Ula poprosi go, by zastąpił jej ojca Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) i poprowadził ją do ołtarza. Tym samym na ślubie Uli w 1452 odcinku "M jak miłość" Rogowski poczuje jakby zyskał drugą córkę.

"M jak miłość" odcinek 1452 ostatni przed wakacjami - wtorek, 4.06.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ula i Bartek z "M jak miłość" wezmą ślub w 1452 odcinku serialu, ostatnim przed wakacyjną przerwą. Zanim jednak ich miłość doczeka się szczęśliwego finału przed ołtarzem w kościele w Grabinie między narzeczonymi dojdzie do kolejnych kłótni z powodu Janka (Tomas Kollarik). Skandal będzie wisiał w powietrzu gdy Bartek zacznie podejrzewać Ulę o zdradę z jej byłym narzeczonym.

Panna młoda w dniu ślubu w 1452 odcinku "M jak miłość" wyleje morze łez. Nie tylko z powodu Janka i rozterek związanych z Bartkiem. Uli będzie przykro, że w tak ważnym dla niej dniu zabraknie u jej boku ojca. Marek i Ewa (Dominika Kluźniak), wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie przyjadą na ślub córki do Grabiny z Australii.

A ponieważ zabraknie ojca panny młodej, to Artur Rogowski dostąpi zaszczytu poprowadzenia Uli do ołtarza. W ostatnim odcinku "M jak miłość" mąż Marysi (Małgorzata Pieńkowska) poczuje się jakby miał drugą córkę. Wzruszająca chwila nastąpi gdy to Artur w imieniu Marka, przekaże rękę Uli jej narzeczonemu Bartkowi.

M jak miłość, odcinek 1451. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft), Artur (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1451. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft), Artur (Robert Moskwa)
Najnowsze