Koniec M jak miłość. Andrzej przyzna się, że coś czuje do Julii i to go pogrąży - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Andrzej przyzna się, że coś czuje do Julii i to go pogrąży - WIDEO, ZDJĘCIA

Koniec M jak miłość. Andrzej przyzna się, że coś czuje do Julii i to go pogrąży - WIDEO, ZDJĘCIA

Niestety, Andrzej (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość" przyzna się, że czuje Julii (Marta Chodorowska) coś więcej, niż zawodową sympatię! To znacząco skomplikuje i tak już trudną sytuację zdrady Magdy (Anna Mucha) z koleżanką. Julia w 1663 odcinku "M jak miłość" poinformowała Andrzeja, że ich seks we Wrocławiu zakończył się ciążą, a on nie ma pojęcia jak się z tego wyplątać. Budzyński brnie w kłamstwa i nie potrafi zmierzyć się ze zdradą Magdy jak dorosły facet. Jeżeli on naprawdę czuje do Julii coś więcej, to można już ogłosić koniec wspaniałego małżeństwa Budzyńskich. Zobacz co mówi na ten temat sam Krystian Wieczorek na wideo i GALERIĘ nowych ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Andrzej zakochał się w Julii? Co się stanie z Magdą?

Andrzej w "M jak miłość" zrobił coś niewybaczalnego. Okazuje się, że jego trudności w zmierzeniu się z prawdą wynikają także z tego, że on czuje do pięknej prawniczki coś więcej, niż sympatię! To oznacza, że seks we Wrocławiu, do którego nawet nie wiadomo czy tak naprawdę doszło, w głowie Andrzeja "waży" więcej, niż przelotny romans. Co to oznacza dla Magdy?

Problem w tej relacji pomiędzy Andrzejem a Julią polega na tym, że też nie do końca ta kobieta jest dla niego obojętna - wyznał szczerze Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość" - zobacz TO na WIDEO. - Ale, że sytuacja jest jaka jest, no to nie ma prawa to się udać...

Nie przegap: M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii! Badania Budzyńskiego nie kłamią. Za szybko uwierzy w cud poczęcia - ZDJĘCIA

- Wszystkie spotkania z Julią wracają jak jeden wielki flashback z tej nocy. Nic nie zapowiadało, że to się tak skończy, a nie inaczej. To jest niebywałe, jak mała sytuacja w życiu może to życie zmienić - dodaje Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". 

Jak widać, grający Andrzeja w "M jak miłość" gwiazdor z jednej strony próbuje umniejszyć znaczenie seksu swojego bohatera z Julią, z drugiej wyznaje, że gdyby nie małżeństwo z Magdą, mogłoby z tego być coś więcej.

Czy to zapowiedź decyzji Budzyńskiego o porzuceniu żony dla ciężarnej kochanki w nowych odcinkach "M jak miłość - sprawdź, kiedy zobaczymy 1666 odcinek serialu?!

Zobacz koniecznie: Koniec M jak miłość. Magda nie przeżyje zdrady Andrzeja. Wstrząsające wyznanie Budzyńskiej w ostatnim 1665 odcinku – ZDJĘCIA

M jak Miłość. Andrzej zostawi Magdę dla Julii i dziecka! Kochanka zażąda, żeby nie wracał już do żony
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze