Gwiazda M jak miłość w Cyberpunk 2077. Adriana Kalska pochwaliła się rolą z Keanu Reevesem w hitowej grze!

i

Autor: vod.tvp.pl Gwiazda M jak miłość w Cyberpunk 2077. Adriana Kalska pochwaliła się rolą z Keanu Reevesem w hitowej grze!

Gwiazda M jak miłość w Cyberpunk 2077. Adriana Kalska pochwaliła się rolą z Keanu Reevesem w hitowej grze!

2020-12-12 17:39

Adriana Kalska, czyli Iza z "M jak miłość" w nowej grze komputerowej "Cyberpunk 2077" obok Keanu Reevesa! Gwiazda "M jak miłość" swój sukces ogłosiła na Instagramie! Wcześniej nie chwaliła się, że wzięła udział w wyjątkowym projekcie, zupełnie niezwiązanym z serialem. Dzięki roli Izy w "M jak miłość o Kalskiej zrobiło się głośno. Także ze względu na jej związek z ekranowym mężem, Mikołajem Roznerskim. Teraz aktorka z "M jak miłość" miała mocapowy udział w hitowej grze!

Adriana Kalska na Instagramie o występie w "Cyberpunk 2077"

Adriana Kalska z "M jak miłość" do gry komputerowej! Znana aktorka, która serca widzów podbiła jako Iza Chodakowska, a prywatnie partnerka Mikołaja Roznerskiego teraz wzięła udział w tworzeniu "Cyberpunk 2077". Jak to możliwe? Dzięki specjalnej technice motion-capture Kalska jako aktorka mocapowa pojawiła się u boku gwiazdora Hollywood, Keanu Reevesa. Właśnie na Instagramie Kalska wyjawiła swoim fanom jak wyglądał jej występ w "Cyberpunk 2077". Pokazała też zdjęcia w specjalnym kostiumie z tworzenia gry komputerowej.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1550: To Barbara uratuje bistro Kingi! Ustawi do pionu psychola z sanepidu!

"Ło Panie leżę! Ehh zagrało się w jednej produkcji z Keanu Reevesem. Świat się kończy. Kijanu zadowolony... Cóż mogę powiedzieć... ja też. Świetna praca naprawdę. Halo Holiłód!!! Czy już tam o mnie słyszeliście?! Nie??!! Hmm, no cóż.. wasza strata, hahaha. A tak serio, kto już grał w Cyberpunka? Jak wrażenia? Ja jeszcze nie grałam, ja tam tylko zagrałam. Może w końcu się nauczę grać... znaczy się w te gry. Nieskromnie dorzucę, że w Wiedźminie 3 też miałam swój mocapowy udział (Ciri)" - napisała Kalska.

M jak miłość. Atak na Izę w mieszkaniu! Groźny psychol rzuci się na żonę Marcina. Zobaczy horror w domu przyjaciółki Szymka – WIDEO, Kulisy

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1566: Iza zdradzi Marcina z Michałem. Po pijaku spędzi z nim noc na służbowym wyjeździe - WIDEO

"Cyberpunk 2077" - co to za gra?

"Cyberpunk 2077" to nowa gra komputerowa twórców "Wiedźmin", stworzona przez studio CD Projekt Red na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Google Stadia. Wielka premiera "Cyberpunk 2077" odbyła się 10 grudnia 2020 roku. W 2021 roku gra ukaże się na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gracze "Cyberpunk 2077" wcielają się w najemnika imieniem V i obserwują wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby, korzystając z różnych umiejętności hakowania i obsługi maszyn, jak również z broni palnych i do walki wręcz. 

Najnowsze