Gwiazda M jak miłość rozebrała się i tak zaczęła wakacje! Aż nie do pomyślenia, że znamy ją od dziecka - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Gwiazda M jak miłość rozebrała się i tak zaczęła wakacje! Aż nie do pomyślenia, że znamy ją od dziecka - ZDJĘCIA

Gwiazda M jak miłość rozebrała się i tak zaczęła wakacje! Aż nie do pomyślenia, że znamy ją od dziecka - ZDJĘCIA

Gwiazda "M jak miłość" pokazała się fanom rozebrana prawie do rosołu! Iga Krefft gra od dziecka rolę Uli Mostowiak, adoptowanej córki Hankę (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski). Aktorka dorosła razem ze swoją postacią, rozpoczęła także równolegle karierę piosenkarki. Ostatnio gwiazda "M jak miłość" zaczęła szokować fanów swoim nagim ciałem. Pokazała tak dużo, że aż trudno uwierzyć, że to ta sama ruda dziewczynka z warkoczykami. Zobacz jak wygląda teraz Ula Mostowiak w GALERII ZDJĘĆ!

Ula z "M jak miłość" rozebrała się prawie do naga1 Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Mała Ula w "M jak miłość" trafiła do Mostowiaków dzięki temu, że zaprzyjaźniła się w domu dziecka z Natalką (Marcjanna Lelek). Hanka i Marek adoptowali najpierw Natalkę, a później jej małą przyjaciółkę. Ula miała trudne dzieciństwo, ze względu na alkoholizm ojca, serialowego Jakubczyka (Michał Breitenwald). Dziś żona Bartka (Arkadiusz Smoleński) niedawno pogodziła się z umierającym ojcem, który umarł na jej oczach. Grająca ją gwiazda być może ma potrzebę odreagowania trudnych scen w serialu i postanowiła ostro zaszaleć podczas przerwy na planie "M jak miłość"! Zobacz koniecznie jak Krefft przygotowuje się do wakacji w GALERII ZDJĘĆ!

Grająca Ulę w "M jak miłość" Iga Krefft właśnie opublikowała na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA, na którym demonstruje swoje nagie ciało! Gwiazda ma na sobie tylko bieliznę, której zadaniem jest więcej pokazać, niż ukryć. Co na to fani?  

Nie przegap: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

- Wakacje czas start za 30h?? wytrzymam jeszcze chwilkę? - napisała Krefft pod serią roznegliżowanych ZDJĘĆ na swoim profilu na Instagramie. 

- Matko! hotówa w opór! ?❤️ - reakcja fanów była natychmiastowa. 

- ???? omg

- Cudowna ❤️‍? co to za wyjątkowy strój?

- Wow ? Boskie ❤️

- Niesamowicie wyglądasz!!?

- Wreszcie normalne (w tym sensie, że typowe ciało tak wygląda) ciało pokazane w tym stroju, bo ostatnio ciągle pokazują tylko chude panie i nawet nie wiedziałam czy kupić ten strój. Wygląda ekstra ??? miłych wakacji!?

A Wam jak się podoba Ula z "M jak miłość" w wakacyjnym stroju w GALERII ZDJĘĆ?

Zobacz też: Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostała inną propozycję?

Piotrek w M jak miłość cierpi katusze na planie! Marcin Mroczek wygarnął całą prawdę
Najnowsze