M jak miłość

Bez Uli to już nie będzie M jak miłość! Fani załamani odejściem ważnych Mostowiaków z serialu - ZDJĘCIA

Ula (Iga Krefft) w "M jak miłość" to adoptowana córka Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski) Mostowiaków. Dołączyła do rodziny w ślad za swoją przyjaciółką z domu dziecka, Natalką (Marcjanna Lelek). Tymczasem zanosi się na to, że już żadnej z sióstr nie będziemy oglądać w "M jak miłość". Natalka wyemigrowała do Australii, a Ula zapragnęła do niej dołączyć. A Bartek (Arkadiusz Smoleński), rzecz jasna pojedzie za nią. Fani są załamani taki obrotem spraw - bez Uli to już nie będzie "M jak miłość" - pomstują w sieci. Powspominajmy, jak zmieniała się Ula i jej bliscy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Bez Uli to już koniec serialu! Fani płaczą

Ula w "M jak miłość" dorastała na naszych oczach. Ruda pieguska dołączyła do Mostowiaków dzięki przyjaźni z Natalką i wtedy po raz pierwszy w życiu los się do niej uśmiechnął. Rudą "pieguskę" witali w domu w Grabinie Barbara z Lucjanem chlebem i solą i przez kolejne 20 śledziliśmy jej pierwsze nastoletnie rozterki i dwie wielkie miłości - do Janka (Tomas Kollarik) i Bartka. A teraz okazuje się, że Ula razem z mężem mają w ślad za Natalką wyemigrować do Australii. Fani są zrozpaczeni!

Z "M jak miłość" odeszli Marzenka z Andrzejkiem, Natalka... Fani nie chcą kolejnych pożegnań!

Kiedy poinformowaliśmy, że Ula i Bartek w "M jak miłość" wybiorą najpewniej życie za oceanem i wskazaliśmy, kto w serialu ma zająć miejsce Mostowiaczki, na profilu superseriale.se.pl poleciała lawina komentarzy wiernych fanów. 

To już nie bedzie m jak miłość

Serial trochę zboczył z torów. To już nie m ja miłość, tylko N jak Nieszczęście!

- Nie podoba mi się ich odejście lubię ich

- Jeśli wszyscy fajny aktorzy odejdą to co się zostanie ? Kiepski film i tyle . 

- Za dużo aktorów odchodzi z tego serialu to już robi się nudne bo jak coś ciekawego się dzieje to zaraz albo giną albo odchodzą lub wyjeżdżają

- Szkoda ze odchodzą tez ich lubię jako parę?

- Będzie ich brakować...

Rozżalenie fanów odejściem Uli i Bartka z "M jak miłość" jest zrozumiałe tym bardziej, że dopiero co płakaliśmy z powodu gwałtownego, tragicznego i niepotrzebnego - zdaniem wielu -  rozstania z Marzenką i Andrzejkiem. Lisieccy zginęli w tragicznym wypadku, spowodowanym przez pijaka Jaszewskiego (Tomasz Lulek). Mateusza nie było w domu przez wiele miesięcy, teraz wraca, ale czy na długo? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1682: Wstydliwa tajemnica Magdy wyjdzie na jaw u Zduńskich. Nikt o tym nie mówił - ZDJĘCIA 

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Najnowsze