M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1682: Wstydliwa tajemnica Magdy wyjdzie na jaw u Zduńskich. Nikt o tym nie mówił - ZDJĘCIA

W 1682 odcinku "M jak miłość" na jaw wyjdzie wstydliwa tajemnica Magdy (Anna Mucha) sprzed wielu lat. Cała naga prawda pojawi się znienacka przy stole u Zduńskich. Kiedy Kinga (Katarzyna Cichopek) i Krysia Filarska (Hanna Mikuć) usłyszą co się dzieje zaczną protestować, ale będzie już za późno. Czego Magda w "M jak miłość" nigdy nikomu nie ujawniła o sobie? Wszystko ujawni jej ojciec, Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński). Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1682 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1682 odcinku "M jak miłość" tajemnica Magdy zostanie ujawniona przy stole u Zduńskich bez udziału samej zainteresowanej. Budzyńska w tym momencie będzie w siedlisku, gdzie podejmie ważne decyzje o swoim życiu bez Andrzeja. Czy zgodziłaby się na ujawnienie takiej historii sprzed lat?

W domu Zduńskich będzie wiele się działo w 1682 odcinku "M jak miłość". Wszystko z powodu dzieci. Lenka (Olga Cybińska) nie dostanie się do wymarzonego liceum i przeżyje z tego powodu wielki dramat. Misiek (Olek Bożyk) wyląduje w szpitalu, bo ciążyć mu będzie na duszy jego własna tajemnica, a bliźniaczki pożegnają się na jakiś czas z rodziną... I w tej atmosferze ujawniona zostanie tajemnica Magdy sprzed wielu lat.

"M jak miłość": Tajemnica Magdy sprzed lat ujawniona na Deszczowej

Prawdę wyzna ojciec Magdy, Marszałek (Emilian Kamiński), bo będzie chciał ulżyć najmłodszemu Zduńskiemu w cierpieniu. Ale spowoduje tym wielką aferę, bo Kinga z Krysią będą biegły na wyścigi, aby go powstrzymać. Ale będzie już za późno...

- A jejej, z dużej chmury mały deszcz - krzyknie Marszałek, kiedy dowie się, że Misiek z kolegą "poprawili" swoje sprawki w dzienniku elektronicznym wychowawczyni. - Misiek, wiesz, kiedyś wychowawczyni twojej cioci, a mojej córci Magdy wezwała mnie do szkoły... Bo ciocia w dzienniku szkolnym, rozumiesz, wyskrobała żyletką dwie "lufy" i wstawiła sobie dwie czwórki z plusem!

- Wojtek! - krzyknie Krysia Fularska!

- Co się takiego stało, żeby od razu robić taką aferę...

- Ale zastanów się, co ty w ogóle mówisz! Jaki ty przykład dajesz Miśkowi?!

- Krysia, nie bądź taka zasadnicza! Zapomniał wół, jak cielęciem... Przepraszam, "krówka"...

- W twoim przypadku to na pewno osioł - odgryzie się Krysia. 

Może i dobrze, że Magdy w 1682 odcinku "M jak miłość" nie będzie podczas tej rozmowy u Zduńskich. Ale z drugiej strony - może wspomnienie "występku" ze szkolnych lat pozwoliłoby smutnej Budzyńskiej nabrać dystansu i zaśmiałaby się szczerym śmiechem?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1682: Kolejna wielka tajemnica Franki! Kiedy urodzi dziecko Pawła zostanie matką po raz trzeci! - ZDJĘCIA 

M jak miłość odcinek 1682 ZWIASTUN. Tragedia u Zduńskich. Misiek straci przytomność, a Franka wpadnie w obsesję na punkcie syna Adama
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze