Anita z M jak miłość pierwszy raz o mężu i ślubie! Melania Grzesiewicz pokazała pierścionek - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram Anita z M jak miłość pierwszy raz o mężu i ślubie! Melania Grzesiewicz pokazała pierścionek - ZDJĘCIA

M jak miłość

Anita z M jak miłość pierwszy raz o mężu i ślubie! Melania Grzesiewicz pokazała pierścionek - ZDJĘCIA

2022-07-24 21:54

Melania Grzesiewicz, która w "M jak miłość" jest Anitą, ukochaną Kamila (Marcin Bosak), w serialowym życiu od wielu miesięcy jest w szczęśliwym związku, ale nie zależy jej na ślubie z Grycem. Czy prywatnie 31-letnia aktorka ma męża i jest już po ślubie? Melania Grzesiewicz, która dzięki roli w "M jak miłość" zyskuje coraz większą popularność, także na Instagramie, ostatnio usłyszała od fana pytanie na ślubie i tajemniczy pierścionek, który błyszczy na jej serdecznym palcu lewej dłoni. To dowód na to, że wzięła ślub i jest szczęśliwą mężatką? Sprawdź na naszych ZDJĘCIACH i zobacz co odpowiedziała Grzesiewicz.

Tak Melania Grzesiewicz została Anitą z "M jak miłość"?

Melania Grzesiewicz od dwóch lat w "M jak miłość" wciela się w postać Anity Laskowskiej, ponętnej sekretarki z kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński), która związała się z Kamilem Grycem i razem wychowują jego córkę Polę (Hania Nowosielska). Ale zanim Anita została kochanką Kamila, połączyła ich wielka miłość, miała być dziewczyną Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek)! Byli  nawet na jednej randce w ciemną, którą uknuły Kinga (Katarzyna Cichopek) i Magda (Anna Mucha). Między Anitą i Pawłem niestety nie zaiskrzyło.

Za to Kamil z "M jak miłość" od początku był oczarowany sekretarką mimo, że Anita długo trzymała go na dystans. Szczerze nie znosiła Gryca, widziała w nim cynicznego drania i podrywacza, który zalicza wszystkie kobiety. To Pola połączyła tę dwójkę bohaterów. Co prawda ani Anita ani Kamil nie myślą o ślubie, to w nowym sezonie "M jak miłość" ich związek wkroczy w kolejną fazę. A to oznacza, że Melania Grzesiewicz w obsadzie serialu zostanie na dłużej, choć na początku nic na to nie wskazywało.

Nie przegap: Kamil z M jak miłość o strasznej chorobie. Marcin Bosak musi się leczyć przez zepsute jedzenie! Przeszedł operację wycięcia guza, a teraz usłyszał taką diagnozę - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość pochwaliła się zdjęciami z wesela. Dominika Kachlik i jej partner po ślubie na romantycznych ujęciach - ZDJĘCIA

Czy Melania Grzesiewicz z "M jak miłość" ma męża i wzięła ślub?

Im dłużej Melania Grzesiewicz gra w "M jak miłość", tym zyskuje coraz większą popularność. Widać to na jej profilu na Instagramie, gdzie obserwujący nie tylko śledzą doniesienia aktorki zza kulis serialu, ale także wypytują o szczegóły prywatnego życia, oryginale imię, Paryż, który Grzesiewicz uwielbia i gdzie się urodziła. Ostatnio gwiazda "M jak miłość" usłyszała także pytanie o ślub i męża. Nie bez powodu, bo na jej palcu serdecznym błyszczy piękny pierścionek. To dowód, że jest już po ślubie?

Odpowiedź serialowej Anity z "M jak miłość" rozwiewa wszelkie wątpliwości i ucina plotki. Na pytanie czy jest w związku małżeńskim, czy ma męża, nie zamierza niczego ukrywać. "Jedyne pierścionki, które noszę na tym palcu to te, które kupiłam sobie sama" - napisała na Instagramie Melania Grzesiewicz.

M jak miłość. Kamil nie wytrzyma z Anitą zbyt długo! Zdradzi ją tak jak poprzednie kochanki
Najnowsze