Leśniczówka. Już dziś 2.03.2018 premiera nowego serialu TVP1

2018-03-02 14:41

Wiosną w TVP pojawią się nowe seriale, w tym "Leśniczówka", którą będzie można obejrzeć w TVP1. "Plejada gwiazd w nowej telenoweli" - głosi zwiastun produkcji. O czym będzie? Co wiemy o serialu "Leśniczówka" i kto pojawi się na ekranie?

Co wiemy o serialu "Leśniczówka"?

Nowy serial "Leśniczówka" zadebiutuje już w piątek, 28 marca 2018 roku. Zastąpi tym samym dotychczasową emisje odcinków "Klanu", zresztą ku niezadowoleniu widzów kultowej produkcji TVP.

Nie przegap: Mniej "Klanu" w TVP1. Widzowie oburzeni!

- (...) Po tajemniczej śmierci ukochanego nestora rodu Ruszczyców Antoniego (Marian Dziędziel), rodzina jego córki Katarzyny Majewskiej (Jolanta Fraszyńska) przeprowadza  się do leśniczówki zmarłego. Bohaterka wraz z domem ojca przejmuje rodzinne tajemnice z przeszłości. Staje przed dylematem czy pielęgnować sekrety czy wręcz przeciwnie: podjąć się wyjaśnienia nierozwiązanych spraw - poinformowało TVP.

W najbliższy piątek od godziny 17.55 zostaną wyemitowane dwa, pierwsze odcinki "Leśniczówki". W serialu występują: Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Krzysztof Globisz, Anna Seniuk, Marian Dziędziel, Henryk Talar, Paweł Deląg, Przemysław Bluszcz, Weronika Książkiewicz i Michał Czernecki, Beata Schimscheiner oraz Julia Kostow.

Zobacz: Leśniczówka. Głos Edyty Górniak w czołówce nowego serialu - POSŁUCHAJ
Przeczytaj: Leśniczówka. Wszystko, co wiemy o nowym serialu TVP1

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE