Zniewolona 3 sezon. Nowa Katia będzie opłakiwać śmierć Żadana?! Data premiery w TVP ujawniona - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp/ctb Zniewolona 3 sezon. Nowa Katia będzie opłakiwać śmierć Żadana?! Data premiery w TVP ujawniona - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Zniewolona 3 sezon. Nowa Katia będzie opłakiwać śmierć Żadana?! Data premiery w TVP ujawniona - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

"Zniewolona" wraca do TVP! 3 sezon już wkrótce zobaczymy w telewizji, a od poniedziałku 8 listopada możemy oglądać powtórki. Historia ślicznej, niewinnej, udręczonej Katii (Katerina Kovalczuk/Sonya Priss) rozpaliła serca polskich fanów, którzy nie mogli się doczekać na nowe odcinki. "Zniewolona 3" z nową aktorką w roli Katii już jest wyświetlana w ukraińskiej telewizji, a niebawem już u nas! Wszyscy zastanawiają się, czy Żadan (Maxim Radugin) żyje? Czy nowa Katia będzie opłakiwać ukochanego męża zaraz po ślubie? Sprawdź, kiedy premiera 3 sezonu "Zniewolonej" w TVP 2, zobacz ZWIASTUN nowych odcinków i GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Zniewolona 3" już wkrótce w TVP! Katia straci Żadana na zawsze?

W 3 sezonie "Zniewolonej" w roli Katii zobaczymy nową aktorkę. Uwielbianą przez fanów Katerinę Kowalczuk zastąpiła Sonya Priss i sceny ze ślubu z Żadanem zostały nakręcone jeszcze raz z jej udziałem. Niestety, zmiana aktorki nie pociągnęła za sobą zmiany scenariusza i Andriej znów zostaje dźgnięty nożem przez tajemniczego zamachowca. Drugi mąż pada na ręce zrozpaczonej panny młodej w 1 odcinku 3 serii. Czy Żadan przeżyje zamach - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Nowe odcinki "Zniewolonej 3" już wyświetlane są w ukraińskiej telewizji, sporo też wyjaśnia polski ZWIASTUN. Nowa Katia tonie we łzach po swoim ślubie i zrozpaczona próbuje odnaleźć się w świecie bez ukochanego męża. Czy to oznacza, że Żadan umrze?  

Zobacz też: Stulecie Winnych 4. Ryszard rzuci Manię i wyjedzie za granicę! Zostanie samotną matką na stare lata- WIDEO, ZDJĘCIA

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z 3 sezonu "Zniewolonej"!

Dobrą wiadomością jest, że 3 sezon "Zniewolonej" już niebawem zobaczymy także u nas! Wielki hit TVP zostanie wyemitowany zaraz potem, jak zakończą się powtórki pierwszych 2 sezonów serialu. Wiemy kiedy to będzie!

1 i 2 sezon "Zniewolonej" możemy oglądać od 8 listopada w TVP 2, od poniedziałku do środy o godzinie 22.55. Premiera 3 sezonu wielkiego hitu jest zaplanowana na luty 2022 roku. Tymczasem zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i ZWIASTUN nowych losów Katii! 

Tymczasem, jak ujawniliśmy jako pierwsi TUTAJ - wiadomo już, że polski gwiazdor "M jak miłość", Mikołaj Roznerski zagra w 4 sezonie "Zniewolonej". Zdjęcia już kręcone są na Ukrainie.  

Czytaj także: Stulecie Winnych 4. Ukochany syn wróci do Andzi! Wiemy kto go zagra - WIDEO, ZDJĘCIA

Zniewolona sezon 3: Katia (Sonya Priss)

i

Autor: ctb
Najnowsze