Zniewolona 3, odcinek 22: Książę Jabłoniewski zabije Bezusa?! To on zamordował jego żonę Wierę - ZWIASTUN

i

Autor: materiały prasowe TVP Zniewolona 3, odcinek 22: Książę Jabłoniewski zabije Bezusa?! To on zamordował jego żonę Wierę - ZWIASTUN

Zniewolona 3, odcinek 22: Książę Jabłoniewski zabije Bezusa?! To on zamordował jego żonę Wierę - ZWIASTUN

2022-02-27 22:21

W 22 odcinku serialu "Zniewolona" 3 książę Stefan Jabłoniewski (Siergiej Strelnikov) zrealizuje plan zemsty za śmierć swojej żony Wiery! Ponad 10 lat temu żona porucznika Stiepana Gnatkiewicza, bo tak nazywał się polski książę, zginęła w makabryczny sposób w salonie uciec madame Makarowej (Natalia Waśko). O zabójstwo Wiery został oskarżony Andriej Żadan (Maxim Radugin), który chciał odebrać Stiepanowi ukochaną. Ale prawda o morderstwie okaże się zupełnie i w 22 odcinku "Zniewolonej" 3 książę Jabłoniewski dopadnie prawdziwego zabójcę. Będzie nim radca stanu Bezus! Żądny zemsty Jabłoniewski zabije Bezusa. Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Zniewolonej" z niedzieli, 27.02.2022!

"Zniewolona" 3 sezon, odcinek 22 (odc. 70) - niedziela, 27.02.2022, o godz. 21.20 w TVP1

Książę Jabłoniewski w 21 odcinku "Zniewolonej" 3 pozna całą prawdę o zabójstwo swojej żony Wiery! Ukochana Stiepana Gnatkiewicza zginęła ponad 10 lat temu w burdelu madame Makarowej, gdzie miał ją zwabić i zamordować wbijając nóż w brzuchu Andriej Żadan. Ale polski arystokrata znajdzie dawne zdjęcie Wiery z Bezusem, potwierdzając, że przed śmiercią żona go zdradzała z radcą stanu i to on najpewniej ją zabił. Zemsta za śmierć Wiery od samego początku napędzała Jabłoniewskiego do działania, żeby zniszczyć życie Żadana i jego żony Katii (Sonya Priss).

Jednak teraz się to zmieni i polski książę w 22 odcinku "Zniewolonej" 3 podstępem zdobędzie klucz do magazynów w manufakturze Olgi Rodziewicz (Alina Kowalenko), żeby tam zabić Bezusa i w ten sposób pomścić śmierć Wiery. Bez większego problemu zwabi tam radcę stanu, który nie będzie nawet podejrzewał, że Jabłoniewski dowiedział się co się stało tamtej nocy, gdy zginęła Wiera i co ich tak naprawdę łączyło.

- Między nami nic nie było. Nawet jej nie znam! - będzie się bronił Bezus, ale w 22 odcinku "Zniewolonej" 3 książę wymierzy mu pistolet prosto w twarz. Pociągnie za spust i zabije mordercę Wiery?

Nie przegap: Zniewolona 3, odcinek 21: Katia w ciąży z Żadanem! Wróci do Andrieja dla dobra dziecka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Plan zemsty Jabłoniewskiego w 22 odcinku "Zniewolonej" 3 przejrzy Olga, która zawiadomi żonę Bezusa, że znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Przekaże też Katii co przed laty zaszło między Andriejem a Stiepanem. Wstrząśnięta Katia nie będzie mogła uwierzyć, że Andriej uknuł intrygę przeciwko księciu, zwabił do salonu Makarowej Wierę, by ją zniesławić i wywołać skandal, ale nie przewiedział, że ukochaną zabije Bezus! Przez wiele lat Andriej ukrywał tajemnicę zbrodni nie tylko przed żoną, ale i całym światem.

- On go zabije. Coś mi mówi, że tu nie chodzi o pojedynek. Widziałam tylko jeden pistolet - wyzna Olga, która w 22 odcinku "Zniewolonej" 3 razem z Katią ruszy do magazynów w manufakturze, żeby powstrzymać księcia Jabłoniewskiego.

Sprawdź też: Koniec Zniewolonej. Pojedynek na śmierć i życie Żadana z Jabłoniewskim w ostatnim 24 odcinku. Katia będzie musiała wybrać

Tymczasem w 22 odcinku "Zniewolonej" 3 madame Makarowa spróbuje się rozmówić z Żadanem, który wcześniej obiecał jej połowę udziałów w salonie uciech. Ponieważ negocjacje nie przebiegną po jej myśli, Luba wyjawi, że wie, iż to on jest mordercą Wiery. Wściekły Andriej spróbuje udusić Makarową, ale w ostatniej chwili uratuje ją Katia, która zjawi się w burdelu. Prawda o zabójstwie żony księcia Jabłoniewskiego wyjdzie wreszcie na jaw.

Zniewolona 3, odcinki 21-22 ZWIASTUN. Katia w ciąży wróci do Żadana! Książę Jabłoniewski zabije Bezusa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze