Zniewolona 3. Kiedy nowe odcinki w TVP? Katia znów zapłacze nad śmiercią męża - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Zniewolona 3. Kiedy nowe odcinki w TVP? Katia znów zapłacze nad śmiercią męża - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Zniewolona 3. Kiedy nowe odcinki w TVP? Katia znów zapłacze nad śmiercią męża - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Kiedy "Zniewolona 3" startuje w TVP1? Nowe odcinki ukraińskiego hitu zobaczymy już za mniej niż tydzień! Władze TVP postanowiły wyemitować 3 pierwsze odcinku 3 sezonu "Zniewolonej" jako prezent dla fanów pod choinkę, a zaraz potem zobaczymy całość serii. Już na początku serialu Katia (Katerina Kowalczuk/Sonya Priss) po raz kolejny zapłacze nad śmiercią ukochanego męża, Żadana (Maxim Radugin), który po raz kolejny zostanie ugodzony nożem przez tajemniczego zamachowca zaraz po ślubie. Tak zakończył się 2 sezon "Zniewolonej", ale przeżyjemy to jeszcze raz, bo główną bohaterkę zagra już nowa aktorka. Czy Żadan umrze i Katia znów zostanie wdową? Zobacz koniecznie ZWIASTUN 3 sezonu "Zniewolonej"!

Kiedy "Zniewolona 3" w TVP1? Znów zapłaczemy razem z Katią zaraz na jej ślubie!

Fani "Zniewolonej" niecierpliwie wypatrują 3 sezonu serialu w polskiej telewizji. Ukraińscy widzowie już obejrzeli wszystkie nowe odcinku, ale w TVP miały pojawić się dopiero w lutym 2022 roku. Na szczęście dla fanów, śledzących losy Katii zarząd TVP podjął decyzję o przyspieszeniu emisji i pierwsze 3 odcinki zostaną wyemitowane "pod choinką"! Kiedy dokładnie zobaczymy 1 odcinek "Zniewolonej3"?

Odcinek 1 "Zniewolonej 3" zacznie się tak, jak skończył się 2 sezon. Katia i Żadan znów staną na ślubnym kobiercu, a kiedy szczęśliwi będą wychodzili z kościoła, tajemniczy jeździec w kapturze ugodzi pana młodego nożem! I znów Żadan, brocząc krwią upadnie nieprzytomny w ramionach swojej oblubienicy. Kiedy dokładnie to zobaczymy?    

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 222: Kolejna zdrada Marka? Ula zaleje się łzami na widok seksu na biurku

Odcinki 1, 2 i 3 "Zniewolonej 3" zostaną wyemitowane w TVP1 kolejno w Wigilię, 1 i 2 dzień Świąt Bożego Narodzenia. Fani Katii i jej nieszczęsnych losów będą mogli śledzić jej zmagania z nową rzeczywistością w świąteczne wieczory, o godzinie 20.15. 

Ważna informacja dla widzów "Zniewolonej" - nowe odcinki 3 sezonu zostaną wyemitowane w TVP1! Kolejne odsłony serii, w których dowiemy się co spotka Katię po tragedii na ślubie, będą emitowane wieczorem w kolejne soboty i niedziele, o 20.15.   

Zobacz też: Chory Piotrek z M jak miłość umiera z tęsknoty za żoną i dziećmi! Marcin Mroczek rozdzielony z rodziną na Święta? - WIDEO

Zniewolona 3. ZWIASTUN nowych odcinków
Najnowsze