Zniewolona 2 sezon, odcinek 40: Katia i Andriej Żadan na balu u wicegubernatora. Zakochają się w sobie! - ZWIASTUN

2019-08-15 8:10 Ag
Zniewolona 2 sezon odc. 40. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Andriej Żadan (Maxim Radugin)
Autor: Youtube Zniewolona 2 sezon odc. 40. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Andriej Żadan (Maxim Radugin)

Piękna miłość w serialu "Zniewolona" połączy Katię (Katerina Kowalczuk) i Andrieja Żadana (Maxim Radugin). Choć wydawało się to niemożliwe, by po śmierci ukochanego Aloszy (Aleksiej Jarowienko) Katierina znów się zakochała, to jednak w 40 odcinku "Zniewolonej" powoli zacznie zdobywać jej serce. Przełomową chwilą będzie bal u wicegubernatora Korieniewa. Widzowie zobaczą taniec Katii i Żadana oraz ich pierwszy pocałunek. Mamy zwiastun ostatnich odcinków "Zniewolonej".

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 40 - wtorek, 20.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Czy Katia i Andriej Żadan z serialu "Zniewolona" będą razem? Widzów na pewno zaskoczy takie rozwinięcie akcji w 40 odcinku "Zniewolonej", bo przecież Katierina wielką miłością obdarzyła swojego męża, Aleksieja Kosacza. Jednak z upływem czasu ważne miejsce w jej sercu zajmie Żadan.

Patrz też: Koniec Zniewolonej. Ślub Katii i Andrieja Żadana w ostatnim odcinku! Niespodziewane wydarzenie po ślubie

Dlaczego właśnie on? Bo to Andriej stanie się obrońcą Katii, która najpierw będzie uciekała przed Madame (Natalia Waśko), a później Grigorijem Czerwińskim (Michaił Gawriłow). Już niebawem w "Zniewolonej" to on pomoże jej wyrwać się z burdelu, rozpocząć nowe życie w domu wicegubernatora Korieniewa jako guwernantka młodego szlachcica Wołodii.

Czy Żadan okaże się mężczyzną godnym uczucia Katii? Jako klient odwiedzający dom publiczny nie sprawiał wrażenia dobrego człowieka. Ale przecież to on dał Aleksiejowi pieniądze na wykupienie Kiti od Czerwińskich (WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Nie przegap: Zniewolona 2 sezon, odcinek 45: Katia porwana przez sektę! Uprowadzą ją na zlecenie Grigorija? ZWIASTUN

Dopiero w 40 odcinku "Zniewolonej" Andriej, który okaże się ojcem chrzestnym Wołodii, zorientuje się, że śliczna guwernantka to prostytutka z burdelu, która oczarowała go swoją grą na fortepianie. Niestety w dość podły sposób okaże swoją pogardę. Obrazi ją przy wicegubernatorze oraz jego żonie Jelenie, wypominając mroczną przeszłość i zażąda, by natychmiast opuściła dom Korieniewów.

Szybko jednak zrozumie, że popełnił wielki błąd, bo Katia nie była wcale jedną z dziewczyn do towarzystwa w przybytku uciech Madame, a padła ofiarą bezwzględnej sutenerki. W 40 odcinku "Zniewolonej" odbędzie się bal u wicegubernatora, na którym Katia pojawi się jako gość. Żadan od razu poprosi ją do tańca. Tego wieczoru pierwszy raz ją pocałuje.

Sprawdź też: Zniewolona 3 sezon. Czy będą nowe odcinki? Decyzja jeszcze nie zapadła!

Tymczasem Grigorij wpadnie na trop Kiti. Uda mu się dotrzeć do Madame Makarowej, ale nie uzyska od niej żadnych informacji na temat Katii. Przypadkiem trafi na bal do Korieniewów i tam zobaczy Katierinę z Żadanem.

Zniewolona 2 sezon odc. 40. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Andriej Żadan (Maxim Radugin)
Autor: Youtube Zniewolona 2 sezon odc. 40. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Andriej Żadan (Maxim Radugin)

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde