Tureckie seriale

"Zakazany owoc" znika z anteny TVP! Kiedy ostatni odcinek? Okropna wiadomość dla fanów tureckiej telenoweli

Turecki serial "Zakazany owoc" znika z anteny telewizyjnej Dwójki. Kiedy ostatni odcinek? Wyjaśniamy, co czeka uwielbianą przez widzów telenowelę. Fani tego serialu będą bardzo niepocieszeni.

Spis treści

  1. "Zakazany owoc" z przerwą w emisji. Co się stało?
  2. "Zakazany owoc" 16 sierpnia. Co wydarzy się w odcinku 281?
  3. Zobacz nowe zdjęcia z serialu "Zakazany owoc" w galerii

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma”) to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Telenowelę można oglądać od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15 na antenie telewizyjnej Dwójki.

Dla fanów przygód Ender (Sevval Sam) i Yildiz (Eda Ece) mamy niestety złą informację. Czeka nas kolejna przerwa w emisji. Co widzowie obejrzą zamiast serialu "Zakazany owoc"? Wyjaśniamy w dalszej części artykułu.

"Zakazany owoc" z przerwą w emisji. Co się stało?

W poniedziałek, 14.08.2023, o godz. 17:15 widzowie zobaczą ostatni odcinek "Zakazanego owocu" przed przerwą, spowodowaną Świętem Wojska Polskiego.

15 sierpnia br. w całym kraju zostaną zorganizowane uroczystości patriotyczne, festyny, pikniki i wydarzenia kulturalne. Telewizja Polska, która emituje na swoich antenach tureckie seriale, w rocznicę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej zdecydowała się zmienić ramówkę i usunąć z niej popularne tytuły takie jak: "Emanet", czyli "Dziedzictwo" oraz "Zakazany owoc".

Uspokajamy jednak, że przerwa od tureckich seriali nie potrwa jednak długo. Emisja zarówno "Dziedzictwa", jak i "Zakazanego owocu" zostanie wznowiona 16 sierpnia.

"Zakazany owoc" 16 sierpnia. Co wydarzy się w odcinku 281?

Na 281. odcinek "Zakazanego owocu" warto poczekać, bo dojdzie w nim do pojednania Yildiz z Cagatayem. Oprócz tego zobaczymy, jak Nurgul, czyli znajoma Ender z więzienia przenosi się do Yildiz. Jej przybycie wywołuje spore zamieszanie. Feride nie może znieść kobiety i ostatecznie Nurgul zatrzymuje się w domu Zehry. Tam między więźniarką a Mertem dochodzi do kłótni. W 281. odcinku serialu "Zakazany owoc" Ender i Sahika poinformują Mahmuta, że Hasan Ali zamordował jego ojca.

Zobacz nowe zdjęcia z serialu "Zakazany owoc" w galerii

Początkowo "Zakazany owoc" opowiadał historię dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, podstępna bizneswomen, która była żoną Halita Arguna. Yildiz i Ender nie pałały do siebie sympatią, ale zawsze potrafiły współdziałać, w imię "wyższego dobra".

TVP emituje już 4. sezon "Zakazanego owocu". Z serialem pożegnało się już kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut. Yildiz jest obecnie żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek wisi na włosku. Ender i Sahika zwarły szyki, by pogrążyć nowego szefa holdingu i tym samym ojca Cagataya - Hasana Alego.

Najnowsze