Tureckie seriale

Emanet. Przed nami kolejna przerwa w serialu! Kiedy i na jak długo? Znamy szczegóły

Fani telenoweli "Emanet" dopiero co musieli pogodzić się z kilkudniową przerwą w jej emisji, a tu szykuje się już kolejna! Tym razem będzie ona, na szczęście, trwała tylko jeden dzień. Kiedy i dlaczego nie zobaczymy kolejnego odcinka serialu "Dziedzictwo"? Wyjaśniamy!

Spis treści

  1. Telenowela "Dziedzictwo" - turecki hit w Polsce 
  2. Kolejna przerwa w emisji "Emanet" 
  3. Co wydarzy się w "Emanet" po jednodniowej przerwie? 

Telenowela "Dziedzictwo" - turecki hit w Polsce 

Serial "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet") to aktualnie jeden z tureckich hitów emitowanych na antenie TVP. Telenowela zadebiutowała w telewizyjnej "jedynce" wiosną 2023 roku i szybko zaczęła cieszyć się sporą popularnością. 

"Emanet" przedstawia losy bogatego i stanowczego biznesmena Yamana (w tej roli Halil İbrahim Ceyhan) oraz biednej Seher (Sila Turkoglu). Dwoje, pochodzących z zupełnie różnych światów ludzi, połączył chłopiec o imieniu Yusuf. Oboje kochają malca, a z czasem zaczynają także czuć coś do siebie. 

Kolejna przerwa w emisji "Emanet" 

Nie mamy dobrych informacji dla miłośników "Dziedzictwa". Już niebawem czeka nas kolejna przerwa w emisji uwielbianego tureckiego hitu! 

Przypomnijmy, że całkiem niedawno, bo od 31 lipca do 3 sierpnia telewizja nie emitowała kolejnych odcinków. Kilkudniowa przerwa w "Emanet" była związana z emisją wyścigu kolarskiego "Tour de Pologne".

Tym razem fani nie zobaczą swojej ulubionej tureckiej telenoweli tylko jednego dnia. Serial nie znalazł się w programie na 15 sierpnia 2023 roku. Będziemy wtedy obchodzić Dzień Wojska Polskiego i Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, a co za tym idzie, będzie to dzień wolny od pracy. 

W ramówce TVP1, zamiast "Dziedzictwa", znajdzie się tego dnia koncert na Placu Ratuszowym w Wilnie. 

Turecki hit wróci już kolejnego dnia, to jest 16 sierpnia. 

Czytaj także: Fanki wzdychają do przystojnego policjanta Alego. Co wiemy o aktorze, który wciela się w jego postać?

Co wydarzy się w "Emanet" po jednodniowej przerwie? 

W środę,16 sierpnia, widzowie zobaczą 89. odcinek "Dziedzictwa". Będzie to dalszy ciąg dramatu Kiraz. Jej serce zatrzyma się, a lekarze zaczną ją reanimować. Trudno nawet wyobrazić sobie, co będzie wtedy czuł Ali! Na jego oczach rozegra się walka o życie jego ukochanej. 

Tymczasem Seher nadal nie będzie chciała rozmawiać z Yamanem. Biznesmen dostanie informację, że pracownik opieki społecznej jedzie na kontrolę do wynajętego mieszkania. W pośpiechu zawiezie tam Seher i Yusufa. Co jeszcze się wydarzy? 

W poniższej galerii zobaczysz zdjęcia i pełne streszczenie 89. odcinka serialu "Dziedzictwo". 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze