Tureckie seriale

Zakazany owoc. Taki będzie finał wielkiego konfliktu. Skończy się ślubem! Ujawniamy przebiegły plan Ender i Sahiki

Konflikt o akcje firmy się zaognia, ale zdradzamy, że już niebawem Ender i Sahika znajdą sposób, aby wrócić do firmy! Jak wykiwają Hasana? Czas ujawnić szczegóły. Poznaj przebiegły plan bohaterek serialu "Zakazany owoc" – w galerii ZDJĘĆ zdradzamy wszystko!

Spis treści

  1. Zakazany owoc. Dlaczego Ender i Sahika straciły władzę w firmie?
  2. Taki będzie finał wielkiego konfliktu. Tego nikt się nie spodziewał

Zakazany owoc. Dlaczego Ender i Sahika straciły władzę w firmie?

W serialu "Zakazany owoc" wszystko kręci się wokół władzy i pieniędzy. Nazwisko nieżyjącego już Halita Arguna stało się synonimem bogactwa, a praca w jego firmie była dla wielu osób przepustką do lepszego świata.

Po śmierci Halita holding trafił w ręce Hasana Algo, który objął stery w firmie i sposobem "wykurzył" z biura nieprzychylną mu Ender i podstępną Sahikę. Gdy kobiety (przez niesłuszne oskarżenia Zehry) trafiły do więzienia, Hasan obiecał im swoją pomoc w zamian za… akcje i udziały w firmie. Te przystały na jego propozycję, licząc się z konsekwencjami.

Ender i Sahika już od kilku tygodniu walczą w serialu "Zakazany owoc" o odzyskanie wpływów w firmie. Na razie z mizernym skutkiem, ale wkrótce karta się dla nich odwróci!

Taki będzie finał wielkiego konfliktu. Tego nikt się nie spodziewał

Sahika i Ender po wyjściu z aresztu zostały z niczym - uszczerbku doznał ich status materialny, dlatego musiały zamieszkać, w małym mieszkaniu na przedmieściach, w którym knują teraz, jak wrócić na szczyt.

Po zaginięciu Sahiki wszystko się zmieni, a finał konfliktu o akcje będzie zadziwiający.

Z galerii zdjęć dowiesz się, co się wkrótce wydarzy. Pod koniec sierpnia Sahika i Ender zatriumfują i wrócą do firmy!

"Zakazany owoc" – o czym jest turecki serial?

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma”) to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

TVP emituje już 4. sezon "Zakazanego owocu". Z serialem pożegnało się już kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut. Yildiz jest obecnie żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek wisi na włosku. Ender i Sahika zwarły szyki, by pogrążyć nowego szefa holdingu i tym samym ojca Cagataya - Hasana Alego.

Najnowsze