Zakazany owoc

"Zakazany owoc". Niebywałe, co wydarzy się w serialu pod koniec lipca. Kto by się tego spodziewał!

Oto, co wydarzy się pod koniec lipca w serialu "Zakazany owoc". Ender zacznie snuć domysły, że Halit żyje i znajdzie sobie nowego kandydata na męża. Yildiz będzie natomiast walczyć z matką Cagataya. Czy Sahika odbije jej ukochanego? Sprawdź, co się wydarzy – w galerii znajdziesz streszczenia odcinków oraz najnowsze zdjęcia z serialu.

Spis treści

  1. "Zakazany owoc" pod koniec lipca - co jeszcze się wydarzy?

"Zakazany owoc" od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15 w TVP2

Jesteś ciekawy, co wydarzy się w ostatnich lipcowych odcinkach serialu "Zakazany owoc"? Emocji z pewnością nie zabraknie, bo temat śmierci Halita wciąż będzie… żywy. Tajemniczy SMS wywołała falę domysłów i spekulacji. Ender (w tej roli Sevval Sam) zacznie podejrzewać, że jej mąż nadal żyje i planuje zemstę!

Po rozstaniu z Kayą, Ender znajdzie sobie jednak nowego kandydata na męża. O kogo chodzi? Chytry plan brunetki zostanie ujawniony w 269. odcinku serialu "Zakazany owoc" – streszczenie tego odcinka znajdziesz oczywiście w naszej galerii.

Jak potoczą się losy Yildiz, która spotyka się z przystojnym Cagatayem? Blondynka pod koniec lipca będzie musiała mieć się na baczności. Matce Cagataya nie podoba się, że jej jedyny syn jest w związku z wdową z dzieckiem. Feride szybko znajdzie dla niego lepszą kandydatkę na żonę…

W ostatnich lipcowych odcinkach problemy nie ominą też Zehry, która nie może pogodzić się ze śmiercią ojca i szuka winnych jego śmierci. Dziewczyna znów wpakuje się w tarapaty!

"Zakazany owoc" pod koniec lipca - co jeszcze się wydarzy?

  • Plotki o powrocie Halita,
  • Nowy kandydat na męża Ender,
  • Sahika uganiająca się z Cagatayem,
  • Zehra w kolejnych tarapatach.

W galerii publikujemy streszczenia ostatnich odcinków "Zakazanego owocu" w lipcu. Już teraz sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli.

"Zakazany owoc" VOD - gdzie oglądać turecki serial?

Turecki serial "Zakazany owoc" jest na antenie telewizyjnej Dwójki od czerwca 2022 r. Obecnie TVP pokazuje już 4. sezon pełnej intryg i sekretów historii, której głównymi bohaterkami są Yildiz i Ender.

Serial można oglądać od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15. "Zakazany owoc" jest również dostępny za darmo online, na platformie streamingowej TVP VOD.

"Zakazany owoc" - obsada

Eda Ece - Yildiz,Talat Bulut - Halit ArgunŞevval Sam - Ender ArgunBarış Aytaç - CanerŞafak Pekdemir - ZehraNesrin Cavadzade - SahikaMelisa Doğu - AsumanBarış Kılıç - KayaGökhan Alkan - KerimDoğaç Yıldız - YigitBuçe Buse Kahraman - Lila

Najnowsze