Kuruluş Osman

Burak Özçivit już nie taki przystojny? Na nowych zdjęciach ciężko go poznać. Tak dziś wygląda gwiazdor "Kuruluş Osman"

Burak Özçivit, czyli gwiazdor seriali: "Wieczna miłość" i "Kuruluş: Osman" sporo przytył. Czyżby przestał ćwiczyć i zdrowo się odżywiać? Zobacz, jak dziś wygląda jeden z najbardziej znanych i cenionych tureckich aktorów.

Spis treści

  1. Kim jest Burak Özçivit?
  2. Burak Özçivit odmieniony. Aktor mocno przytył

Kim jest Burak Özçivit?

To jeden z najpopularniejszych i najprzystojniejszych tureckich aktorów. Serca widzów podbił rolą Bali Bey'a w słynnym "Wspaniałym stuleciu". Następnie wcielił się w postać Kemala w serialu "Wieczna miłość" (org. "Kara Sevda") – to produkcja, która zdobyła nagrodę Emmy dla najlepszej telenoweli w 2017 roku. Dziś Burak Özçivit znany jest przede wszystkim serialu "Kuruluş: Osman", który koncentruje się na życiu założyciela Imperium Osmańskiego. To turecki dramat historyczny na miarę "Wspaniałego stulecia".

Burak Özçivit urodził się 24 grudnia 1984 roku, co oznacza, że ma dziś 38 lat. Turecki przystojniak ma 184 cm wzrostu – początkowo pracował głównie w modelingu. W 2005 roku zdobył tytuł najlepszego modela w Turcji, a następnie zajął drugie miejsce w konkursie Best Model World.

Burak Özçivit od lat jest związany z piękną Fahriye Evcen. Ich ślub odbył się w 2017 roku. Dwa lata później przyszedł na świat ich syn Karan, a w styczniu 2023 roku para wzięła w ramiona drugie dziecko, synka Kerema.

Burak Özçivit odmieniony. Aktor mocno przytył

Rodzina Özçivitów w lipcu br. wybrała się na wakacje, a w sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia z luksusowej łodzi w Bodrum. Uwagę mediów przykuł nie tylko sześciomiesięczny Kerem, ale również sylwetka jego znanego ojca. Aktor nie wygląda tak, jak go pamiętamy.

Burak Özçivit nieco sobie pofolgował i w wakacje odpuścił dbanie o sylwetkę. Patrząc na najnowsze zdjęcia aktora, można zauważyć, że jest go teraz nieco więcej. Po kaloryferze na brzuchu nie ma już śladu.

A może to przygotowanie do nowej roli?

W galerii publikujemy zdjęcia Buraka Özçivita. Zobacz, jak przez lata zmieniał się gwiazdor tureckich seriali.

Najnowsze

Materiał sponsorowany