Stulecie Winnych 5 sezon. Śmierć Mani. Opuści Anię w najgorszej chwili i bardzo się zmieni. Nie da się powstrzymać łez

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 5 sezon. Śmierć Mani. Opuści Anię w najgorszej chwili i bardzo się zmieni. Nie da się powstrzymać łez

Stulecie Winnych 5 sezon. Śmierć Mani. Opuści Anię w najgorszej chwili i bardzo się zmieni. Nie da się powstrzymać łez

W 5 sezonie "Stulecia Winnych" czeka nas śmierć najstarszych bohaterów. Najpierw odejdą mężowie Ani (Urszula Grabowska) i Mani (Magdalena Walach), zostawiając na świecie pogrążone w żałobie bliźniaczki. Niedługo potem Mania totalnie się zmieni - z życzliwej światu i kochającej ludzi starszej pani stanie się złośliwą i wiecznie niezadowoloną staruszką. W dodatku siostra Ani długo nie będzie chciała słyszeć o tym, aby się przebadać. Jak pisaliśmy jako pierwsi w "Stuleciu Winnych 5" okaże się, że Mania choruje na nowotwór mózgu i na tę paskudną chorobę nagle umrze. Ania zostanie na świecie całkiem sama. Nie da się nie płakać na ten widok.

"Stulecie Winnych 5". Śmierć Mani położy się cieniem na życiu jej siostry

W "Stuleciu Winnych 5" Mania zacznie się zmieniać. Trudno będzie rozpoznać niej dobrą kobietę, jaką była przez całe życie. Mania, zawsze serdeczna, kochająca, ciepła i uczynna nagle zacznie narzekać na wszystko i wszystkich, zrobi się nawet złośliwa! Basia (Kamila Bujalska) i Tomek (Filip Gurłacz) zaczną podejrzewać poważną chorobę, ale zanim Mania zgodzi się przebadać, będzie już za późno na leczenie. 

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ Mania w "Stuleciu Winnych 5" umrze na guza mózgu i nikt nie zdoła jej uratować. Siostra bliźniaczka nie zdąży nawet pożegnać się z rodziną, bo odejdzie we śnie. Tak jest napisane w Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych 5" i trudno powstrzymać łzy, czytając te sceny. Czy zobaczymy to wszystko na ekranie TVP? 

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4. Mroczna tajemnica Ewy wyjdzie na jaw. W 52 odcinku syn Staś odkryje jej sekret – ZDJĘCIA

Nikt w "Stuleciu Winnych 5" nie będzie się spodziewał tak nagłej śmierci Mani. Basia załamie się, bo jak ona lekarz mogła przegapić takie wyraźne symptomy nadciągającej tragedii. Ale tak naprawdę nikt nie będzie winny. Uparta Mania długo nie będzie chciała poznać prawdy o swojej chorobie, możliwe też, że nie zgodziłaby się na terapię chemią i naświetlania. Odejdzie nagle, we śnie, a znajdzie ją zrozpaczona Basia. 

Ania w "Stuleciu Winnych 5" długo nie będzie mogła "wybaczyć" siostrze, że zostawiła ją bez słowa samą. Ale ostatecznie pogodzi się z tym, co przyniósł jej los. A będzie miała na to dużo czasu, bo Ania dożyje 100 lat! 

Nie przegap: Stulecie Winnych 5 sezon. Przerwany ślub Julii. Córka Basi nigdy nie wytłumaczy się dlaczego uciekła sprzed ołtarza

Koniec Stulecia Winnych 4 ZWIASTUN. Nieproszeni goście na 100. urodzinach Władka Winnego
Najnowsze