Stulecie Winnych 4 sezon. Michelle stoczy wielką walkę i skończy za kratami! Władek straci wnuczkę? - ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4 sezon. Michelle stoczy wielką walkę i skończy za kratami! Władek straci wnuczkę? - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4 sezon. Michelle stoczy wielką walkę i skończy za kratami! Władek straci wnuczkę? - ZDJĘCIA

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" ukochana wnuczka Władka (Arkadiusz Janiczek), Michelle (Maria Pawłowska) zaangażuje się mocno w sprawy Polski. Urocza, dobra i piękna córka Damiana (Paweł Okraska) zdecyduje się zostać w ojczyźnie i zacznie o nią walczyć! Niestety, w ponurych latach 80-tych XX wieku spotkać ją za to może tylko jedno - Michelle trafi do więzienia! Władek wpadnie w totalną rozpacz, bo choć będzie mocno ją wspierał w opozycyjnej działalności, życie ukochanej wnuczki będzie dla niego najważniejsze! Zdjęcia z planu "Stulecia Winnych 4", zamieszczone na oficjalnym profilu serialu na Instagramie jednak nie pozostawiają złudzeń - Michelle będzie miała poważny konflikt z prawem! I choć grająca wnuczkę Władka gwiazda trochę z tego żartuje, sytuacja jej bohaterki będzie poważna. Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z planu 4 sezonu "Stulecia Winnych"!

"Stulecie Winnych" 4 sezon - nowe odcinki premiera w 2022 r. w TVP1

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - losy dobrej, słodkiej Michelle w 4 sezonie "Stulecia Winnych" potoczą się tak, że niewinna dziewczyna straci złudzenia i zamieni się w silną, walczącą kobietę! Tak wynika z 3 tomu powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" - Michelle, zakochana w Polsce zostanie tu i zaangażuje się w polityczną walkę o wolność. Ze ZDJĘĆ zamieszczonych na oficjalnym profilu serialu na Instagramie wynika, że tym razem twórcy będą trzymali się literackiego pierwowzoru. 

Michelle w 4 sezonie "Stulecia Winnych" zakocha się w Polsce do tego stopnia, że na początku lat 70-tych - wbrew ojcu - nie wróci już do Francji i zaczynie studiować dziennikarstwo w Warszawie. Michelle zaszantażuje Damiana (w powieści jej ojcem był Tadeusz Winny, którego w serialu nie ma), że albo zostanie w ojczyźnie dziadków, albo wyjedzie do Afryki. Jeżeli twórcy serialu w wątku Michelle będą w 4 sezonie trzymać się powieści Grabowskiej, ukochana wnuczka Władka postawi na swoim i zwiąże swoje życie z życiem i walką o ukochaną ojczyznę.     

Zobacz też: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

Stulecie Winnych 4 sezon. Ukochana wnuczka Władka zmieni się nie poznania! Słodka Michelle pokaże wszystkim co potrafi
Stulecie Winnych 4: Michelle (Maria Pawłowska)

i

Autor: Instagram

Opozycjonistka Michelle trafi za kratki! Serce Władka pęknie

Taki rozwój wypadków potwierdzają ZDJĘCIA z planu "Stulecia Winnych 4" - Michelle jest w Warszawie, niestety również w otoczeniu komunistycznej milicji. Wprawdzie grająca wnuczkę Władka Pawłowska lekko traktuje tę sytuację, komentując zdjęcie: "W błękicie jej do twarzy", ale znając realia tamtej epoki wiemy, że lekko nie będzie. Milicja i obywatel w burzliwych latach 70-80-tych ub.w. oznaczało jedno: straszliwe kłopoty!

Jest wysoce prawdopodobne, że w 4 sezonie "Stulecia Winnych" zaangażowana w podziemną działalność dziennikarka Michelle za swoje kolportowane na Zachód teksty trafi za kraty. A stamtąd łatwo się wtedy nie wychodziło... Szczęśliwy z obrotu polskich spraw Władek w jednej sekundzie może stracić wszystko. Czy Winnego przed śmiercią czeka rozpacz z powodu straty ukochanej wnuczki? Dowiemy się już na wiosnę 2022 roku, a tymczasem więcej o Michelle - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1607: Marcin po rozstaniu z Izą podpisze wyrok śmierci na siebie i Jakuba. Tak się skończy zlecenie detektywów

Zobacz co się stanie z Michelle w "Stuleciu Winnych 4" w GALERII ZDJĘĆ!

Najnowsze