Stulecie Winnych 4, odcinek 47: Michelle będzie miała dziecko z Januszem, ale zostanie samotną matką?! - ZDJĘCIA

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 47: Michelle będzie miała dziecko z Januszem, ale zostanie samotną matką?! - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 47: Michelle będzie miała dziecko z Januszem, ale zostanie samotną matką?! - ZDJĘCIA

2022-04-03 22:18

W 47 odcinku "Stulecia Winnych" Michelle (Maria Pawłowska) po koszmarze jaki przeżyje w więzieniu urodzi dziecko, którego ojcem będzie Janusz Sulima-Jaworski (Paweł Małaszyński). Rodzina Winnych powiększy się w trudnym dla wszystkich czasie żałoby po śmierci seniorów rodu - Andzi (Barbara Wypych) i Stanisława (Jan Wieczorkowski). Niestety dalsze losy Michelle i Janusza w 47 odcinku "Stulecia Winnych" 4 będą naznaczone cierpieniem, walką o miłość z bezwzględną matką, Hanną Gołębianką (Magdalena Kuta). Zaraz po porodzie w 1983 roku Michelle zostanie sama z dzieckiem. Ale opiekę i wsparcie dostanie u Winnych w Brwinowie! Zobaczcie ZDJĘCIA z 47 odcinka "Stulecia Winnych"

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 47 (odc. 8) - niedziela, 24.04.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 47 odcinku "Stulecia Winnych" przyjdzie na świat dziecko Michelle i Janusza! Po horrorze jaki czeka Michelle po aresztowaniu i wtrąceniu do więzienia 13 grudnia 1981 roku, przez długi czas będzie jej się wydawało, że czeka ją śmierć, że życie, które wybrała w komunistycznej Polsce zakończy za kratami, gdzie będzie brutalnie bita i prześladowana. Na szczęście Michelle wyjdzie na wolność! Czy to Janusz wydostanie ukochaną z więzienia, a może jego matka, bezwzględna stalinowska prokurator Hanna Gołębianka zlituje się nad Winną?

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Zaręczyny Michelle i Janusza. Dostanie poważne ostrzeżenie od Ani - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

To na razie pozostaje tajemnicą, ale pewne jest, że w 47 odcinku "Stulecia Winnych" nadejdzie rok 1983 i Michelle zostanie mamą. Urodzi dziecko Janusza i powoli będzie dochodziła do siebie w rodzinnym domu Winnych w Brwinowie. Tam otoczą ją opieką ciocia Ania (Urszula Grabowska), wujek Michał (Stefan Pawłowski), a nawet Jerzyk (Andrzej Andrzejewski), który został zmuszony do tego, by donosić na bliskich ubekom! Narodziny dziecka Michelle w 47 odcinku "Stuleciu Winnych 4 będą radosną chwilą dla wszystkich członków rodziny, która dopiero co poniesie się z żałoby po śmierci Andzi i Stanisława.

Tylko u NAS zobaczycie ZDJĘCIA z 47 odcinka "Stulecia Winnych" z Michelle i jej dzieckiem >>>

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Michelle skatowana w więzieniu! Zapłaci najwyższą cenę za miłość do Janusza – ZDJĘCIA

Na pewno w 47 odcinku "Stulecia Winnych" 4 Michelle będzie mogła też liczyć na wsparcie najlepszej przyjaciółki, Agnieszki (Ina Sobala). Choć dla żony Michała juniora (Marcin Franc) widok Michelle z dzieckiem będzie wyjątkowo bolesny, bo sama po poronieniu nie zajdzie w ciążę. W 1983 roku nie tylko Michał, ale także Agnieszka przyjdą do Brwinowa po tragicznych wydarzeniach na Wybrzeżu, gdzie dojdzie do brutalnie stłumionych przez milicję strajków. Młodzi Śniegoccy także mocno odczują represje ze strony komunistycznych władz za działalność w konspiracji i popieranie Solidarności. Niestety w 47 odcinku "Stuleciu Winnych" Michelle jeszcze raz przekona się do czego jest zdolna milicja w Polsce Ludowej!

Stulecie Winnych 4, odcinek 44 ZWIASTUN. Jerzyk wpakuje Michelle do więzienia? Janusz oświadczy się, ale będzie już za późno!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze